Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O HŘE

Warhammer 40.000: Dawn of War - Master Collection

Warhammer 40.000: Dawn of War - Master Collection

Kód: 26268
Cena: 299 Kč
Nákupem získáte 11 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Herní žánr: Realtimová - Strategie
Lokalizace: České titulky

POPIS

BALENÍ OBSAHUJE
- Warhammer 40,000: Dawn of War - Game of the Year Edition
- Warhammer 40,000: Dawn of War – Soulstorm
- Warhammer 40,000: Dawn of War – Dark Crusade
- Warhammer 40,000: Dawn of War – Winter Assault

Ultimátní edice kompletní strategie Dawn of War se všemi datadisky a DLC. Vychutnejte si všechny kruté a působivé bitvy, kde můžete své soky ničit zblízka i z dálky. Velte oddílu nováčků a učiňte z nich nejostřílenější veterány v galaxii.
DAWN OF WAR
Vypravte se do ponuré, temné budoucnosti 41. tisíciletí, ve které lidstvo bojuje s cizáckými rasami o nadvládu nad galaxií ve vesmíru, jemuž panuje nekonečná válka.
Upravte si armádu pomocí revolučního nástroje pro editaci jednotek, pomocí kterého si můžete volit vlastní insignie, zástavy, barvy čet a jména.

DAWN OF WAR - DARK CRUSADE
Hluboko pod centrální pouští Kronusu se v síťoví tunelů a pohřebních komnat vyskládaných lebkami probouzí nekronská nákaza. Kdysi dávno se jednalo o ulice a náměstí velké nekropole, jež sloužila k uchování kostí ras, které nekroni vyhubili, ale nakonec se staly místem věčného odpočinku i jich samotných. Během milionů let vše pohřbily nánosy písku a kamení, až jednoho dne skupina nešťastných archeologů tuto nesmrtelnou hrůzu znovu probudila.

DAWN OF WAR - SOULSTORM
Třetí a poslední rozšíření věhlasné RTS Dawn of War, která změnila celý žánr realtimových strategií. Soulstorm přináší dvě nové armády – Sestry bitvy a temné eldary –, celkový počet hratelných armád se tak zvýšil na devět. Revoluční herní systém, který byl poprvé představen v datadisku Dark Crusade, byl nyní rozšířen na meziplanetární úroveň, hráči tak mohou bojovat napříč celým hvězdným systémem.

DAWN OF WAR - WINTER ASSAULT
Toto rozšíření obohacuje jedinečné herní prostředí Dawn of War o zbrusu nové jednotky a strategie. Imperiální garda si do boje přináší vlastní nové vybavení, například těžké obrněnce a nové vojáky, a také obranné i útočné taktiky založené na početní převaze. Ve spojení s novými dovednostmi se jedná o smrtící sílu, kterou nelze podceňovat.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY