Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Lineage 2 - The Chaotic Throne: Gracia

Lineage 2 - The Chaotic Throne: Gracia

Kód: 11073
Cena: 699 Kč
Nákupem získáte 27 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Lokalizace: V angličtině

POPIS

Hra obsahuje pnlou verzi hry Lineage 2 - The Chaotic Throne + všechny aktuální update včetně posledního Gracia, 45 dní hraní zdarma a barevnou mapu světa Aden.

Jedná se o online hru a ke hraní je nutné platit měsíční poplatky kreditní kartou nebo předplacenou herní kartou. Prvních 45 dní hraní je zdarma.

Hodně různorodý fantasy svět čeká všechny příznivce onlinových her v Lineage II navazujícím na původní hru stejného jména. I když slovo navazující v tomto případě není příliš na místě, neboť Lineage II se odehrává celých 150 let před událostmi v původní hře. Takže například král Decon, což je otec hlavní postavy v Lineage (jménem Depardieu), se v té době ještě ani nenarodil. To ale neznamená, že by vám mělo být, pokud jste měli tu možnost zahrát si Linegae I, vše naprosto cizí. V Lineage II totiž navštívíte místa, potkáte lidi a monstra, o kterých jste v původním titulu už určitě slyšeli. Lineage II vám dá na výběr z více ras než první díl, přičemž každá z nich má vlastní vývojový strom, schopnosti i způsob boje. Všechny ne-lidské rasy (Elf, Orc, Dwarf, Dark Elf) přitom můžou dosáhnout i takových zkušeností, jakých se při výběru lidského plemene nedoberete ani náhodou. V případě tohoto projektu, se tvůrci více zaměřili na skupinové bitky.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY