Ptejte se na   Email xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

MŮJ ÚČET

Zapomněli jste své heslo?

Jak získáte registraci?

Vítěz ShopRoku 2017

HERNÍ ŽÁNRY

Odběr novinek

Nechcete přijít o žádnou slevu? Přihlašte se k odběru našich newsletterů!

Právě s vámi nakupuje

 •   160 hráčů

Informace


NAJDETE NÁS NA

Xzone Facebook Xzone Twitter Xzone Instagram Xzone Youtube kanál

INFORMACE O HŘE

The Elder Scrolls Online - Morrowind Standard Edition (PC/MAC) DIGITAL + BONUS!

The Elder Scrolls Online - Morrowind Standard Edition (PC/MAC) DIGITAL + BONUS! - předobjednávka

Cena: 1 199 Kč
Nákupem získáte 47 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: 2017-06-06
Prodejna Praha 2 (Korunní): 2017-06-06
Prodejna Praha 1 (Anglická): 2017-06-06
Prodejna Brno: 2017-06-06
Prodejna Ostrava: 2017-06-06

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Herní žánr: Online - RPG hra
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

PŘEDPREMIÉROVÝ DODATEK – THE DISCOVERY PACK: Fanoušci, kteří si hodlají koupit The Elder Scrolls Online: Morrowind před premiérou, dostanou kolekci unikátních předmětů v hře, mezi jinými: • Exclusive Warden Costume (Unikátní obleření strážníka) – unikátní oblečení pro dosupné pro všechny rasy, odpovídá oblečení The Warden, které bylo ukázáno v traileru

 • Dwarven War Dog Pet (Trpasličí bojový pes) – unikátní opancéřovaný pes, který však nebude zapojen do bojů

 • Treasure Maps (Mapy pokladů) –  mapy, na kterých jsou místa ukrývající nejdůležitější lupy v Vvardenfell

 • Dwarven Crown Crate (Trpasličí truhlice s korunou) – speciální Crown Crate, která může obsahovat vršky v trpasličím stylu, ale nejen to

 • Experience Scrolls (Listiny zkušeností) – cestuj po Vvardenfell, získej o 50 % více bodů zkušeností přes 2 hodiny.


 

Edice Standard Edition hry The Elder Scrolls Online: Morrowind obsahuje: • The Elder Scrolls Online: Morrowind

 • The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited


 


 


The Elder Scrolls Online: Morrowind je další pokračování oceňovaného online RPG produkce ZeniMax Online Studios, The Elder Scrolls Online (ESO). Toto nové dobrodružství umožní fanouškům Elder Scrolls vrátit se na legendární ostrov Vvardenfell, to samé ikonické místo, které se objevilo v otevřeném světě The Elder Scrolls III: Morrowind - hře, která definovala žánr RPG.


 


The Elder Scrolls Online: Morrowind zavádí do hry obrovskou novou zónu, novou třídu hráče - více než 30 hodin hlavní zápletky, nový pokus a nový režim hráč vs hráč v režimu 4 na 4 o 4 pro tři týmy. To bude největší rozšíření The Elder Scrolls Online, který nabízí nové dobrodružství pro veterány ESO i pro nové hráře Elder Scroll.


 


The Elder Scrolls Online: Morrowind


 


HLAVNÍ VLASTNOSTI:


Nový díl síťového rozšíření Elder Scrolls pro všechny • The Elder Scrolls Online: Morrowind nově definuje tradiční rozšíření k MMO, dodává spoustu nových funkcí i obsahu, které jsou dostupné i zajímavé pro veterány ESO i pro nováčky.

 • Noví hráči: noví hráči se mohou přenést do světa The Elder Scrolls Online: Morrowind a vytvořit novou postavu bez nutnosti předchozího hraní. Původní ESO je připojeno k The Elder Scrolls: Morrowind, noví hráči tak budou mít přístup ke stovkám hodin dobrodružství v Tamrielu.

 • Stávající hráči: si ESO veteráni budou moci rozšířit váš herní svět a okamžitě vyrazil do Skyrimu, zahájíte nové dobrodružství. Díky říjnové aktualizaci One Tamriel stávající hráči najdou obsah na míru jejich úrovně ihned po prvních krocích na ostrově Vvardenfell. Aktuální hráči budou mít možnost vybrat si, zda chtějí vytvořit novou postavu a začít všechno znovu.

 • Pokud už nějakou dobu nehraješ ESO: The Elder Scrolls: Morrowind, je to skvělý způsob, jak se vrátit k existujícím postávám nebo se pustit do nového dobrodružství. Jelikož ESO nevyžaduje žádné předplatné, můžete jednoduše hru znovu nainstalovat, přihlaste se a začít hrát znovu.


 


Návrat k Morrowind


Vvardenfell je největší území, které bylo kdy přidáno k The Elder Scrolls Online od jeho spuštění. Používá stejné zeměpisné oblasti jako The Elder Scrolls III a také spoustu míst, která stojí za návštěvu. Vydejte se na nebezpečnou cestu po legendárních místech v Vvardenfell, 700 let před událostmi z The Elder Scrolls III, od doků Seyda Neen, přes sopečné Ashlands, husté, plné hub, lesy a překrásné město Vivec, které je v té době založeno.


 


Nová třída - The Warden (Strážce)


 Hráči budou moci využít sílu magie přírody a novou mocnou třídu - The Warden. To je první nová třída od vydání ESO a v souladu s tradicí ESO i celé série Elder Scrolls, hráč si bude moci vybrat řadu dovedností i vytvořit vlastní styl hry. The Warden má také k dispozici nového mocného spojence - War Bear (bojového medvěda), která nikdy neutíká z boje a vždy věrně stojí po boku svého pána.


 


Úžasný příběh Elder Scrolls


 Akce The Elder Scrolls: Morrowind se odehrává asi 700 let před událostmi z The Elder Scrolls III. Hráči vyrazí na neuvěřitelné dobrodružství v legendárním Vvardenfell, navštíví kultovní místa, poznají slavné postavy a budou svědky události, které budou jistě nostalgické pro zkušené hráče Elder Scrolls. Doplněk bude příběh ESO a přidá k němu novou kapitolu. Morrowind zachvátil chaos, a hráč musí pomoci Vivecowi, legendárnímu válečníkovi básníkovi a strážnému Vvardenfell v řešení záhady podivnou nemoc.


 


 


Nový režim hráč vs hráč - Battlegrounds (Bojiště)


Elder Scrolls Online je známé z bitev hráč versus hráč v otevřeném světě, stovky hráčů proti sobě v obří bitvě o nadvládu v Cyrodiil. Elder Scrolls Online: Morrowind představí nový mód hráč vs hráč - režim Battlegrounds - pro dynamické střety 4 na 4 na 4 lokacích podobných tvarem arénám. Hráči se přesunou do Ashlands a najdou své místo mezi nejodvážnějšími veterány v Tamrielu.


 


 


 


 


 


© 2017 ZeniMax Media Inc. Trademarks are the property of their respective owners. All Rights Reserved.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY


© 2007 - 2017 (X)zone.cz