Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Dungeons 2 (PC DIGITAL)

Dungeons 2 (PC DIGITAL)

Kód: 352806
Cena: 57 Kč
Nákupem získáte 2 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Lord of podsvětí se vrací - tentokrát bude vtipy! V Dungeons 2 pán podsvětí, vedený neukojitelnou touhou po pomstě, rekrutuje ze všech koutů podsvětí nových děsivých monster, která se poslušně následují jeho ohavnou příkaz. Zvládnutí podsvětí, ale tentokrát nestačí - Pán podsvětí rozšířit svou vládu do žalostných lidem a pokusit se dobýt povrch!



Převzít kontrolu nad mocného pána podsvětí, a vytvořit síť jedinečné a děsivé podsvětí. Rekrutovat armádu hrozných tvorů a stát v čele dvou nových frakcí. Připravte se bránit své království od nesnesitelných hrdinů - vyjít na povrch, vyhlásit válku o městech lidu a použít ‚Raši teror„, okamžitě byl schopen ovládat své nohsledy, dát jim příkazy, a dokonce vyměřit dobrý úkryt, aby tyto łachudry v zkontrolovat.



Rozsáhlý režim kampaň najdete nejen ještě větší dávkou černého humoru, který dělal první část Dungeons reálné hit, ale také četné odkazy na různé fantasy knih, filmů a televizních pořadů. Kromě toho si můžete vyzkoušet na čtyřech různých herních režimech: multiplayer s až čtyřmi dalšími hráči v režimu Dungeon Lords, LAN nebo online.



Bludiště 2 herní vlastnosti:



Vzrušující sólo kampaň se dvěma hratelných stran, 26 jednotlivých postav, různé typy postav a herní módy - Dungeons 2 se očekává vedení simulátoru Podzemí
Bludiště 2 nabízí jedinečnou hru: v suterénu domu - vedení simulace sklepech a na povrchu - taktické strategie v reálném čase
Díky „Rasi terorismu“ může vždy řídit své podřízené a dát jim jednotlivé příkazy
Vzdát a vybrat tmavost podsvětí na povrch, kde srovnali město krásných lidí
Čtyři multiplayer soutěžní módy až pro čtyři hráče na lokální síti nebo přes internet





Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.




TOP HRY