Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

W40k: Tau Empire Commander

W40k: Tau Empire Commander

Kód: 26524
Cena: 1 049 Kč
Nákupem získáte 41 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: do 24 hodin (info)
Výdejna Louny: ihned k odběru
Lokalizace: Anglický originál

POPIS

Rychlí a smrtící jsou velitelé Tau bojových strojů. Samozřejmě, že prosté pilotování obrovského bojového stroje automaticky nevede k vítězství - více než cokoli jiného, ​​je to strategická nutnost a schopnost přizpůsobit se nepředvídatelným situacím, které řeší tento pilot za ostatní. Pro dosažení tohoto prestižního postavení je zapotřebí mnoho a mnoho let neúnavného tréningu. 

XV-85 Enforcer Armor Crisis jsou vyzbrojeny nesmírně destruktivními zbraněmi - můžete si zvolit  z: flamers, ion blasters a frag projectors.

Varianta XV86 Coldstar Battlesuit umožňuje super-rychlý pohyb po bitevním boji.

Tato sada vám poskytne vše, co potřebujete k vybudování jednoho velitele Tau, a to buď ve verzi XV-85 Enforcer Armor Crisis Battlesuit nebo v XV86 Coldstar Battlesuit. V krabici je k dispozici obrovský počet možností - různé hlavy, motory, sestavy nohou a ramen a tuny zbraní! An airburst frag projector, a plasma rifle, a flamer, a fusion blaster, a cyclic ion blaster, a burst cannon (plus upgrade kit) and a missile pod. Included is a drone, which can be assembled as a gun, shield or marker drone.

K dispozici je 77 komponent a jedna kruhová základna Citades 60 mm

Figurky v sadě nejsou nabarvené ani složené. K sestavení a nabarvení doporučujeme použít games-workshop lepidlo a barvy.TOP HRY