Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

    ZNAČKY

INFORMACE O ZBOŽÍ

Ryse: Son Of Rome (PC) DIGITAL

Ryse: Son Of Rome (PC) DIGITAL

Kód: 364779
Cena: 253 Kč
Nákupem získáte 10 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Bojujte jako voják. Velte jako generál. Staňte se legendou.Putujte do srdce Římské říše a zakuste brutalitu bitev jako nikdy před tím - Ryse: Son of Rome přichází na PC s podporou účasného 4K rozlišení. Ryse čerpá z pověsti Cryteku v oblasti úžasně vypadajících her, tahá z hardwaru PC naprosté maximum a vtahuje hráče do krvavého dramatu ve starověkém Římě.Bonusový obsah: Ryse: Son of Rome pro PC přichází s veškerými bonusovými materiály, které vyšly jako DLC pro Xbox One verzi.Colosseum Pack obsahuje dva skiny postav a dvě mapy pro Arénu.
Mars’ Chosen Pack obsahuje nový skin postavy, čtyři mapy pro Arénu a nový režim Survival.
Duel of Fates Pack obsahuje dva skiny postav, dvě mapy pro Arénu a mapu pro Survival.
Morituri Pack obsahuje tři nové mapy pro Arénu, dvě mapy pro Survival a pět map pro Arénu pro jednoho.


Ryse: Son of Rome vypráví příběh o mladém římském vojákovi jménem Marius Titus, jehož rodinu zavraždí barbarští bandité, a proto se vydává s římskou armádou do Británie, aby se pomstil. Marius, rychle se posunující po žebříčku hodností, se musí na svém putování za pomstou stát vůdcem lidí a ochráncem říše – svůj osud, který pozná záhy, musí naplnit mnohem blíže domova...Ryse: Son of Rome je strhující akčně-dobrodružný příběh o boji, brutalitě a hrdinství. Sleduje příběh nebojácného římského vojáka jménem Marius Titus, který se přidává k armádě, aby pomstil vraždu své rodiny a stane se hrdinou, jenž musí bojovat o záchranu Římské říše.Ryse: Son of Rome představuje filmové zpracování Římské říše, jejích lidí, konfliktů a krajiny v dechberoucích detailech, a oživuje brutalitu a intenzitu římských bojišť v těch nejkrvavějších detailech.


Hlavní vlastnosti:Kompletní Ryse zážitek: PC verze Ryse: Son of Rome obsahuje kromě původního startovacího hitu konzole Xbox One i všechna DLC.
Využívá všechny výhody PC: Hraní ve 4K je dalším skokem v grafické kvalitě PC her a Ryse je skvělou výkladní skříní toho, co současná high-end PC dokážou. Ryse: Son of Rome využívá síly CRYENGINE od Cryteku a nejnovější herní technologie high-end PC k prezentaci konfliktů v Římské říši jako řádná hra před tím.
Strhující filmový zážitek nové generace: Mariúv příběh pomsty ožívá díky pokrokům ve snímání herců, které umožňují, aby pohyb postav působil realističtěji než kdy dřív.
Brutálně divoké souboje: Ryse: Son of Rome přináší brutální, realistický zážitek z bojů, včetně bitev epických rozměrů. Prožijte krutou historii starověkého Říma a utkejte se v surových bojích na blízko s hordami barbarů.
Kooperativní boje gladiátorů v Koloseu: Colosseum Mode vás vrhne do Arény, abyste bojovali po boku přátel proti střídajícím se zástupům nepřátel a v různých zkouškách za řevu tisíců diváků.
Dynamické bojiště: Colosseum Mode obsahuje 26 multiplayerových map s prostředími jako britská ležení, římské vily nebo egyptské pouště.
Vytvořte si svou legendu: Vy si určujete svůj osud vylepšováním vašeho gladiátora novými brněními, zbraněmi, štíty a předměty za zlato a Valor (zkušenostní body). Získejte si přízeň davu a přežijte v aréně.© 2014 Crytek GmbH, spoluvydáno pro Crytek GmbH a Deep Silver (divize Koch Media GmbH, Austria). Všechna práva vyhrazena. CRYENGINE, Crytek, Ryse a všechna přidružená loga jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky skupiny společností Crytekv EU, USA a/nebo jiných oblastech. Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorská práva jsou majetkem jejich výhradních vlastníků.


wyposaż swojego gladiatora przy użyciu złota i Valor (XP) w nowe uzbrojenie, broń i pancerz by zdobyć przychylność tłumu i przetrwać walki na arenie.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.DIGITAL

DÁRKOVÝ POUKAZ

PODOBNÉ ZBOŽÍ

Podobné zobží nenalezeno.


TOP HRY