Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

    ZNAČKY

INFORMACE O ZBOŽÍ

Styx: Master of Shadows (PC DIGITAL)

Styx: Master of Shadows (PC DIGITAL)

Kód: 367119
Cena: 228 Kč
Nákupem získáte 9 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Styx: Master of Shadows je infiltrační hra s prvky RPG zasazená do temného universa fantasy, ve kterém se plížíš, kradeš a vraždíš jako Styx, Goblin, který má 200 let.Hluboko uvnitř opuštěné mnohapatrové Věže Akenash, z níž se člověku točí hlava, ve které Lidé a Elfové chrání Světostrom, pramen ambry – mocné a magické zlaté šťávy - je ukryta šance Styxe pochopit svůj skutečný původ ... a ve stejné době vydělat kupu peněz.Opatrně se pliž v obrovské, mnohametrové Věži Akenash, vykonávej různé mise (vražda, získávání informací apod.) a vyhýbej se odhalení. Pohybuj se dopředu ve stínech, zabíjej své cíle v boji zblízka nebo naplánuj «nehody». Mechanika RPG umožňuje odblokovat nové, mocné dovednosti, imponující speciální pohyby a optimalizované vybavení. Ambra ti zajistí ukázkové schopnosti jako je neviditelnost, «ambrové vidění» a možnost sám sebe klonovat. Prohlédni úrovně, abys odhalil každý ždibíček informace o své minulosti a kraď vzácné poklady, aby sis vylepšil vybavení. Vejdi do stínů!Charakteristika hry:Oblasti mise nabízející skutečně přírodní vyhledávání stezek hráčem
Silný důraz na extrémní plížení a infiltraci: kráčej stíny se smyslem vertikality a zkoumej okolí, abys našel ukryté poklady
Vylepšuj své dovednosti spolu se šesti unikátními stromy dovedností, abys zlepšil dovednosti plížení, zabíjení a techniku.
Rozbíhej se, lušti, dus a pliž se se svým klonem
Složitý příběh plný akčních zvratů a překvapení

 


?

©2014 Cyanide Studio and Focus Home Interactive. Styx Master of Shadows is developed by Cyanide Studio and published by Focus Home Interactive.


All the marks and registered trademarks belong to their respective owner. Focus, Focus Home Interactive and their logos are trademarks or registered trademarks from Focus Home Interactive. All rights reserved.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.DIGITAL

DÁRKOVÝ POUKAZ

PODOBNÉ ZBOŽÍ

Podobné zobží nenalezeno.


TOP HRY