Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Rise of Insanity (PC DIGITAL) EARLY ACCESS

Rise of Insanity (PC DIGITAL) EARLY ACCESS

Kód: 377694
Cena: 179 Kč
Nákupem získáte 7 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

UPOZORNĚNÍ! Hra se nachází v předběžném přístupu (Early Access) a některé její prvky mohou být v momentu vydání konečné verze změněny.Rise of Insanity je psychologický horor na PC, s doplňkovou podporou pro google VR (hra se dá hrát klasicky na PC a nevyžaduje google VR).


Vtěl se do role doktora psychologie a dešifruj záhadný příběh. Psychodelický, detektivní příběh, umístěný do Ameriky 70. let, nabízí profesionální dialogy a realistickou grafiku. Ponurá atmosféra nejistoty stále obklopuje hráče, který při analýze řady lokalizací naráží na logické hádanky či eventy jako například... létání skrze nejhlubší zákoutí lidské mysli.


Překonej svůj strach a dověz se, co se opravdu stalo tvé rodině.


Jisté aspekty lidského vědomí jsou dnes, stejně jako byly v 70. letech, pro lékaře záhadou. Doktor Steven Dowell se musí postavit čelem případu svého nového pacienta. Příznaky ukazují na mnoho různých nemocí, které spolu nesouvisí. Vyřeší doktor záhadu tajemné choroby?Charakteristika Hry:Záhada – Nikdo neví, co se stalo s tvou rodinou. Policie si s vyšetřováním neví rady. Tvoje rodina zmizela nebo byla zavražděna? Jediným podezřelým je tvůj pacient, na němž testuješ svoje experimentální metody léčby. Kdo je za to všechno odpovědný?
Lokace - Realistická grafika a rozmanité lokace inspirované architektonickými trendy, které vládly v USA na počátku 70. let. Navštiv je všechny a zjisti, co skrývají a k čemu tě dovedou.
Mechanika - Choď, analyzuj, zkoumej, vyřeš záhady a někdy dokonce v letu propátrej nejhlubší zákoutí lidského vědomí.
Filmová rozehrávka – Profesionální dialogy a zvuková stopa ti umožní se plně ponořit do příběhu a zažít to, co hlavní hrdina.
Přemož svůj strach – Stálé napětí a nejistota dělá z této hry výzvu, kterou bys měl přijmout. Nezklamej nás a překonej svůj strach.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY