Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

The Escapists 2 (PC/MAC/LX) DIGITAL

The Escapists 2 (PC/MAC/LX) DIGITAL

Kód: 378024
Cena: 369 Kč
Nákupem získáte 14 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Vězení v režimu pískoviště!Vsaď všechno na jednu kartu, abys mohl utéct z nejtěžších vězení na světě. Objevuj největší vězení, jejich patra, střechy, ventilační šachty a podzemní tunely.


Žij podle vězeňských zásad: choď na nástupy, vykonávej vězeňské úkoly, drž se ustálené rutiny… a potichu kuj plány, jak se dostat ven!


Zdrhej z různých míst – od ledového vězení Fort Tundra po vlak řítící se pustinou nebo dokonce mimo naši atmosféru!Vytvoř si vlastního vězně!


Nastal čas zařídit, aby vězeň patřičně vypadal. Vybírej z obrovského arzenálu prvků. Ať je  Tvoje postava výjimečná! Koneckonců, když plánovat velký útěk – tak na úrovni.


Uteč s doprovodem!


Spoj síly s 1–3 známými a dohromady vytvoříte neporazitelný tým mistrů útěků – a provedete nejsmělejší útěky v dějinách! Setkejte se online anebo na gauči a chystejte se na záludná dobrodružství! Spolupráce vám umožní připravit mnohem propracovanější a smělejší plány.


Máš chuť si trochu zasoupeřit? Naskoč do režimu soupeření a dokaž, že své známé převyšuješ dovedností utéct z každého vězení! Pokud všechno zklame, vyřešte si to na vězeňském dvoře. Pěstmi.


Vypracuj plán útěku!


Pobyt ve vězení vyžaduje kreativitu a omezuje zdroje dostupného nářadí. Pro dosažení cíle musíš vytvořit zbraň a nástroje tím, že vzájemně mezi sebou spojíš předměty každodenní potřeby jako je třeba mýdlo nebo ponožky. Kraď vidličky z jídelny a vykopej ve své cele tunel. Z novin vytvoř plakát a použij pásku k ukrytí důkazů. Rychle se přesvědčíš, že šedá páska řeší (skoro) všechny problémy!


Připrav se na zápasy!


V Escapists 2 je zaveden nový systém boje, díky čemuž jsou vězeňské bitky ještě lepší. Blokuj údery a spojuj různé útoky, a zároveň si drž od protivníka odstup, abys získal převahu. Pamatuj na posilovnu, tam získáš trochu svalů.


Nové způsoby útěku!


Každé další vězení bude mít ještě více přísnější režim – proto plány útěků musí být mnohem… rafinovanější. Z každého vězení se dá utéct mnoha způsoby. Zkus například připravit mixturu, pomocí které nafinguješ svoji smrt. V takovém případě márnice za tebe udělá celou práci!Charakteristika10 vězení
4-osobní režimy kooperace a rivalizace v masové rozehrávce
Režim drop-in/drop-out, online a na děleném monitoru
Více než 300 možností personalizace
Mnohopatrová vězení

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY