Ptejte se na   Email xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

MŮJ ÚČET

Zapomněli jste své heslo?

Jak získáte registraci?

Vítěz ShopRoku 2016

HERNÍ ŽÁNRY

Odběr novinek

Nechcete přijít o žádnou slevu? Přihlašte se k odběru našich newsletterů!

Právě s vámi nakupuje

  •   210 hráčů

Informace


NAJDETE NÁS NA

Xzone Facebook Xzone Twitter Xzone Instagram Xzone Youtube kanál

INFORMACE O HŘE

Mini Metro (PC/MAC/LX) DIGITAL

Mini Metro (PC/MAC/LX) DIGITAL

Kód: 366279
Cena: 199 Kč
Nákupem získáte 7 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Herní žánr: Strategie
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

V Mini Metro se ujímáš úkolu navrhnout plán metra pro rychle se rozvíjející město. Tvoje město začíná se třemi stanicemi. Narýsuj trasy mezi těmito stanicemi, abys je mohl spojit linkami metra. Dojíždějící cestují tvými linkami, aby se mohli po městě přemísťovat tak rychle, jak je to jen možné. Každá stanice může pojmout pouze hrst čekajících cestujících, proto musí být tvoje síť metra naprojektována dobře, aby nedocházelo ke zpožděním.Město se rozvíjí. Více stanic zůstává otevřených a lidi, kteří dojíždějí do práce, se objevují rychleji. Tvoje síť je žádaná čím dál tím víc. Budeš muset své trasy stále přeprojektovávat, abys zvýšil jejich kapacitu. Pomohou ti v tom nová aktiva, která budeš dostávat každý týden – tak dlouho, dokud je budeš moudře používat.V nejhorším případě tvoje síť zklame. Stanice se budou otevírat příliš rychle. Nadlimitní počet cestujících ucpe nástupiště. Jenom na tobě záleží, jak dlouho zůstane město v pohybu.Klíčová charakteristika:Přesvědčivá, konstruktivní, napínavá a relaxační strategie. Prostě si to musíš zahrát.
Tři herní režimy: Normální pro rychle bodovanou rozehrávku, Nekonečný pro bezstresovou sandboxovou rozehrávku a konečně Extrémní jako největší výzva.
Jedenáct skutečných měst, ve kterých navrhneš trasy metra (Londýn, New York, Paříž, Melbourne, Berlín, Hongkong, Osaka, Petrohrad, Montreal, Sao Paulo, Káhira a Auckland). Každé z nich má unikátní koloristiku, systém překážek a tempo.
Náhodný rozvoj měst, proto každá hra vypadá jinak. Strategie, která se osvědčila posledně, ti v další hře nemusí pomoct.
Každá herní mapa je umělecké dílo, které jsi vybudoval v klasickém, abstraktním podzemním stylu Harryho Becka. Pokud se domníváš, že je skvělá, zapiš si ji,  tweetni ji, pochlub se jí nebo ji vlož jako pozadí tapety!
Zvuková stopa od autora Disasterpeace.
Režim pro lidi s poruchami vidění barev a režim nočního vidění.
Vlaky! Už jsme se o nich zmínili?

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.DIGITAL

DÁRKOVÝ POUKAZ

PODOBNÉ HRY

Podobné hry nenalezeny.


TOP HRY


© 2007 - 2018 (X)zone.cz