Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Gloria Victis - Game & Epic Soundtrack (PC DIGITAL) EARLY ACCESS

Gloria Victis - Game & Epic Soundtrack (PC DIGITAL) EARLY ACCESS

Kód: 376866
Cena: 599 Kč
Nákupem získáte 23 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

UPOZORNĚNÍ! Hra se nachází v předběžném přístupu (Early Access) a některé její prvky mohou být v momentu vydání konečné verze změněny.Sestava Gloria Victis - Game & Epic Soundtrack obsahuje:Hru Gloria Victis
Soundtrack ze hryGloria Victis je MMORPG s velkým důrazem na realismus, zasazená v otevřeném, středověkém světě s prvky low-fantasy. Non-target bojový systém, ve kterém se počítají především dovednosti hráče, otevřené PVP s kontrolou teritoria, rozpracovaný systém řemesel, hospodářství spravované hráči a zralá, rozpracovaná dějová vrstva – to vše podané s pěknou grafikou a neopakovatelnou atmosférou.


Přidej se k jedné ze stran: hrdých Midlandů obývajících rozlehlé, úrodné pláně nebo  mstivých Ismirů z dalekého severu, a zúčastni se konfliktu!


CHARAKTERISTIKA HRY:Non-Target bojový systém – Non-target bojový systém plný akcí, kde se počítají především Tvoje dovednosti a taktika! Ukaž, za co stojíš, a vydobyj si slávu neporazitelného šermíře, vražedně úspěšného lučištníka nebo váženého velitele, který vede oddíly do útoku!
Otevřené PVP – Bojuj na život a na smrt v turnajích, při obléhání měst a hradů a v epických bitvách mezi celými armádami!
Kontrola teritoria – Dobývej zemi, obléhej nešablonová města a hrady a stavěj opevnění, abys získal převahu v nekončícím konfliktu národů!
Novátorský systém Partial Loot – Porazil jsi protivníka? Vezmi si svoji odměnu, vybírej pečlivě, co chceš nepříteli uloupit, avšak spěchej – hodiny tikají!
Sláva a hanba – Buď součástí živé feudální společnosti, získej reputaci a šplhej se po feudálním žebříčku, veď přitom spojence k vítězství pod vlajkou Tvé gildie – nebo utíkej a schovávej se jako štvanec!
Rozpracovaný systém řemesel – Hledej nejlepší suroviny a materiály, využívej řemeslnické dílny a spolupracuj s jinými, abys zvýšil svoji účinnost a dosáhl mistrovství v jedné z 8 realistických profesí. Hospodaření je ve Tvých rukou – meče nepadají z vlků, nýbrž je vyrábějí kováři!
Beztřídní rozvoj postav – Staň se, kým chceš, formuj svoji postavu bez umělých tříd a podle uznání přizpůsob své vybavení, využij přitom stovky dostupných předmětů!
Otevřený, žijící svět – Dechberoucí, nepříznivý, dynamicky reagující na Tvé kroky – diferencovaný a ohromující svět Glorie Victis čeká na Tebe!
Atmosféra low-fantasy – Zkoumej země podobající se středověké Evropě a Blízkému Východu, odhaluj pradávná tajemství, hledej zapomenuté poklady a postav se čelem stvořením inspirovaným dávnými legendami!


UPOZORNĚNÍ


Měj, prosím, na paměti, že Gloria Victis se momentálně nachází ve fázi alfa, proto  můžeš mít určité problémy, a také ne všechny charakteristiky hry již byly implementovány. Přečti si oddíl “Předběžný přístup” viz výše a získáš podrobné informace!


Všechny charakteristiky hry výše popsané jsou stále rozvíjeny a zlepšovány na podkladě připomínek komunity, zatímco ostatní jsou nadále implementovány nebo jsou na našem seznamu úkolů.Funkcionality, které najdete v budoucích aktualizacích:Osedlaní koně – Máš dost chození? Sedni si na koně, vezmi kopí do ruky a útoč na nepřítele – nebo předveď své výjimečné lučištnické dovednosti ze sedla!
Epická obléhání – Beranidla, kuše, trebuchety a katapulty – středověké bitevní pole v plné kráse!
Plavba a námořní bitvy – Postav kogu, abys mohl dovážet zboží do vzdálených zemí, veď svoji flotilu k vítězství ve válce nebo se staň světově proslulým korzárem!
Domy – Postav svůj dům, rozšiř ho a vyzdob – není nic lepšího než domov!
Svoboda a imerse – Chceš si na chvíli odpočinout? Zúčastni se rozličných, vedlejších aktivit jako je třeba rybolov, hazard nebo soutěž v pití piva!
Rozpracovaná dějová vrstva – Vyber si jednu ze třech hratelných národností, inspirovaných dávnými mocnostmi středověké Evropy a Blízkého Východu – Midlandů, Ismirů nebo Azebů – a zahaj epické dobrodružství, abys objevil jejich bohatou kulturu, historii a náboženské systémy!


Soundtrack ze hry:Gloria Victis - Another story begins [Main Theme, Marcin Przybyłowicz]
Gloria Victis - Days of Prosperity [Jan Grochowski]
Gloria Victis - Last stand [Jan Grochowski]
Gloria Victis - Through the fog [Morenoise Production]
Gloria Victis - No Return [Jan Grochowski]
Gloria Victis - Crossroads [Morenoise Production]
Gloria Victis - Aurora [Jan Grochowski]
Gloria Victis - Hope [Jan Grochowski]
Gloria Victis - A heros birth [Jan Grochowski]
Gloria Victis - Chasing the light [Morenoise Production]
Gloria Victis - Campfire Tales [Jan Grochowski]
Gloria Victis - No more mistakes [Jan Grochowski]
Gloria Victis - Return to ashes [Jan Grochowski]
Gloria Victis - Follow the stars [Morenoise Production]
Gloria Victis - Edynbergen [Jan Grochowski]
Gloria Victis - Awakening [Jan Grochowski]
Gloria Victis - Among cursed [Jan Grochowski]
Gloria Victis - Catch me if you can [Jan Grochowski]
Gloria Victis - The truth untold [Zofia Domaradzka]
Gloria Victis - Redemption of an Ysmir [Morenoise Production]
Gloria Victis - Slaves of Baalhammon [Jan Grochowski]
Gloria Victis - Surrounded with freedom [Jan Grochowski]
Gloria Victis - Samtale [Morenoise Production]
Gloria Victis - Bow in the cliffs [Morenoise Production]
Gloria Victis - The Fall of Lordly Bay [Jan Grochowski]
Gloria Victis - Sacred spot [Jan Grochowski]
Gloria Victis - Gates of Bazaar [Jan Grochowski]
Gloria Victis - Rallying call [Jan Grochowski]
Gloria Victis - Final journey [Jan Grochowski]
Gloria Victis - Nomadic tents [Jan Grochowski]
Gloria Victis - Return [Jan Grochowski]
Gloria Victis - Its all over [Jan Grochowski]

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY