Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Nioh Complete Edition (PC DIGITAL)

Nioh Complete Edition (PC DIGITAL)

Kód: 1003820
Cena: 689 Kč
Nákupem získáte 27 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

The Complete Edition obsahuje celou hru, stejně jako tři expanze s dalšími příběhovými kapitolami: Dragon of the North, Defiant Honor, and Bloodshed's End.
Dragon of the North
Toto rozšíření otevírá oblast Tohoku, kde One-eyed Dragon "Masoune Datem" tajně shromažďuje duchovní kameny.
Defiant Honor
Projděte si zimní kampaň Siege of Osaka, kde budete sledovat příběh jednoho z největších japonských generálů z období války, statečné Sanada Yukimura.
Bloodshed's End
Připojte se k letní kampani obléhání Osaky v období válčících států v poslední kapitole Williamova příběhu.
Steam exluzivní obsah
Vychutnejte si "Dharmachakra Kabuto", přilbu exkluzivní pro steamovou verzi Niohu!
Pozvedni svůj meč a vydej se do Japonska v krvavém období Sengoku, éře plné válek a temných zlovolných sil, a prosekej se celou zemí jako samuraj bez pána jménem William. Ozbroj se meči, sekerami, kopími i válečnými kladivy a vrhni se do brutálních soubojů proti lidem i démonům. Přežij surové bitvy a uč se ze svých chyb: po každé smrti tě čeká vzkříšení a každé vzkříšení ti přinese větší odhodlání zdolat své nepřátele. Nioh se inspiruje herními sériemi Ninja Gaiden a Dark Souls, takže v sobě budeš muset najít houževnatost skutečného samuraje: dovednosti a trpělivost překonat i nejnebezpečnější nepřátele a neotřesitelnou odvahu tváří v tvář smrti.Umění ken-džitsu a nejen to. Ovládni všechny bojové styly – nauč se sledovat každý krok svých nepřátel a pohybuj se se smrtonosnou přesností. Kombinuj nejrůznější útoky autentickými samurajskými zbraněmi, mezi kterými nechybí halapartny, katany ani sekery.Nebezpečná dynastie. Prozkoumej fantaskní a temnou vizi Japonska 16. století - bojuj bok po boku legendárních hrdinů proti děsivým padouchům z období válčících států. Mýty o monstrech a děsivé příběhy. Postav se brutálním a ohyzdným nepřátelům – najdeš odvahu stanout tváří v tvář zkušeným samurajům, děsivým tvorům a démonům, kterým se říká Yokai?

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY