Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Pillars of Eternity: Definitive Edition (PC) DIGITAL

Pillars of Eternity: Definitive Edition (PC) DIGITAL

Kód: 390921
Cena: 859 Kč
Nákupem získáte 34 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Pillars of Eternity: Definitive Edition obsahuje:Hru Pillars of Eternity - Royal Edition
Přídavek White March Part I
Přídavek White March Part II
Paket Deadfire Pack 

Klasická RPG hra, která čerpá z dědictví Baldurs Gate, Icewind Dale a Planescape: Torment!


Vstup do světa, jenž Tě ohromí, ve kterém volby, jež učiníš, a zvolená stezka utváří tvůj osud. Obsidian Entertainment, tvůrce Fallout: New Vegas™ a South Park: Stick of Truth ™, společně s Paradox Interactive s pýchou prezentují hru Pillars of Eternity.


Odhal skutečný smysl výzkumu, mravenčení z dobrodružství a odpovědnost při velení družině v novém, fantastickém světě. Veď svoji družinu do hlubin plných netvorů z temných sklepení při hledání ztracených pokladů a starověkých záhad.


Svolej tedy družinu a vyrazte vpřed; zažívej opravdové dobrodružství, ponoř se do země zázraků, nostalgie a vzrušení klasickými RPG hrami s hrou Pillars of Eternity od autorů Obsidian Entertainment!Hlavní charakteristika hry:Hrej jako zástupce jedné ze šesti ras: lidí, aumaua, trpaslíků, elfů, božských a orlanů.
Využij pět hlavních dovedností, aby sis dokázal poradit s každou situací: Plížením, Atletikou, Věděním, Mechanikou a Přežitím.
Důkladné přizpůsobení postavy: Vytvoř jednu postavu z 11 tříd - Barbara, Písničkáře, Enigmatika, Druida, Bojovníka, Mnicha, Paladina, Kněze, Lovce, Lotra a Mága.
Vysochej svůj vlastní příběh: Spoj síly s různými frakcemi a využij přitom systém reputace, kde tvé činnosti a volby vyvolávají dalekosáhlé důsledky.
Zkoumej bohatý a rozmanitý svět: Pěkné prerenderované prostředí spojené s fascinujícím příběhem a postavami oživuje tento svět.
©2015 Paradox Interactive™. Trademarks belong to their respective owners. All rights reserved.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY