Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Enemy Front (PC DIGITAL)

Enemy Front (PC DIGITAL)

Kód: 386424
Cena: 429 Kč
Nákupem získáte 17 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Britský poručík Thomas Griffin, komandos ostřílený v bojích v severní Africe, je určen, aby vedl bravurní výpravu do německého zařízení a získal šifrovací stroj - Enigmu.


Enemy Front je první, skutečně moderní střílečka zasazená do reálií II. světové války s ohromující grafikou, otevřenými, ničím neomezenými úrovněmi a mimořádně interaktivním bojem, který prolamuje schéma standardní, lineární a vysoce oskriptované hratelnosti, známé z jiných stříleček, a poskytuje hráči plnou svobodu ve vedení rozehrávky. Intenzivní boje, sniperský mód, plížení a sabotáž – všechny tyto opce jsou pro hráče reálně dostupné, zvyšují jeho zaangažovanost a nabízejí možnost opětovně projít hru.


S mimořádně expresivními obrazy Evropy na pozadí se hráč vtěluje do postavy amerického válečného korespondenta Roberta Hawkinse, který bojuje bok po boku s vojáky hnutí odporu, stojícímu proti nacistické okupaci ve Francii, Německu, Norsku a během Varšavského povstání.Charakteristika hry:Vyber si svůj vlastní styl boje: hratelnost spojuje rychlé tempo akční střílečky s přesným napodobením napínavého sniperského módu plížení a také vražedně účinnými sabotážemi v první hře o otevřeném světě v ovzduší II. světové války.
Rozsévej smrt z daleka: s vražednou přesností využívej sniperskou pušku k decimování nepřátelských řad a likvidování důstojníků, nepřátelských sniperů a posádky těžkých děl.
Dech zastavující grafika, interaktivní prostředí a ukázkové akce v mnoha slavných operacích hnutí odporu v době II. světové války.
Vyber si svou vlastní zbraň: úplný arzenál zbraní z II. světové války se zohledněním všech kategorií pistolí, samopalů, útočných pušek, sniperských pušek a také nejslavnějších zbraní hnutí odporu se zohledněním samopalu Sten, pistole s tlumičem  Welrod a samopalu Piorun.
Spravuj a ovládej bitevní pole: spoj rozvědku, výbušniny a elitní střelbu, abys mohl připravit, zmást a vlákat do pasti početně převažující nacistické síly.
Provádění úderů, zničitelné prostředí a takticky vyspělá Umělá Inteligence značí, že boj je vždy satisfakční a dynamickou zkušeností.
10 hodinová kampaň pro jednoho hráče umožňující mnohonásobný průchod hrou a také multiplayerový mód online pro maximálně 12 hráčů jsou poháněny technologií CRYENGINE.


Enemy Front© 2013 City Interactive S.A., all rights reserved. Published and developed by CI Games S.A. is a trademark of CI Games S.A. Portions of this software are included under license © 2004-2013 Crytek GmbH. This software product includes Autodesk® Scaleform® software, © 2013 Autodesk, Inc. All rights reserved. ©2013 Valve Corporation. Steamworks and the Steamworks logo are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation in the U.S. and/or other countries. The NVIDIA logo and the “The Way It’s Meant To Be Played” logo are registered trademarks, of NVIDIA Corporation. Copyright © 1997-2013 NVIDIA Corporation. All rights reserved. NVIDIA Corporation, 2701 San Tomas Expressway Santa Clara, CA 95050, USA. CI GAMES is a brand of Ci Games S.A. The depiction of any weapon or vehicle in this game does not indicate any affiliation, sponsorship, or endorsement by any weapon or vehicle manufacturer

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY