Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Bomber Crew (PC DIGITAL)

Bomber Crew (PC DIGITAL)

Kód: 391395
Cena: 299 Kč
Nákupem získáte 11 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Připrav svou posádku na nejnebezpečnější misi a vydej se na expedici vysoko do oblaků v této strategické simulaci přežití.


Vyber si svou posádku!


Vytrénuj a personalizuj svou vlastní posádku bombardéru. Procedurálně generovaná jména, dovednosti a životopisy vyznačují jedinečné zážitky pro každého, dávej však dobrý pozor – smrt je napořád.


Fascinující simulátor létání!


Ve svém vlastním bombardéru pečlivě manažuj všechno, počínaje palivem, municí, hydraulikou až po řadu dalších věcí. Personalizuj ho díky širokému výběru grafiky a barev, nebo navrhni své vlastní pomocí herních nástrojů jednoduchých pro používání.


Rychlá strategie!


Každá mise je vysoce riziková expedice, při které nebezpečí číhá na každém kroku. Nepřátelské stíhačky, protiletecké dělostřelectvo, špatné meteorologické podmínky, nedostatek vzduchu a mnoho jiných vážných nebezpečí na tebe čeká mezi mraky. 


Připrav se!


Příprava je pro úspěch mise klíčová. Označ si nepřátelské stíhačky dříve, než doletí k tobě, ujisti se, že je tvůj cíl znám, avšak co je nejdůležitější, ubezpeč se, že máš pro daný úkol odpovídající posádku. V bombardéru z II. světové války má pro vítězství význam každá role!

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY