Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Stronghold 2: Steam Edition (PC DIGITAL)

Stronghold 2: Steam Edition (PC DIGITAL)

Kód: 391728
Cena: 369 Kč
Nákupem získáte 14 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Stronghold 2: Steam Edition umožňuje hráčům na odhalit skutečný život na středověkém hradě. Nabídneš poddaným zábavu formou hostin a turnajů nebo chceš raději vládnout železnou rukou a trestat líné vesničany? Bojuj s mocnými barony, abys mohl sjednotit království pod praporem právoplatného Krále! Druhá část série Strognhold přináší zcela nová řešení pro rozehrávku známou z originální Strognhold, která vyhrála mnoho cen.Hlavní charakteristikaZměněná Strognhold – mód multiplayeru na Steamu, workshop, úspěchy, lepší grafika, nové mapy a mnoho dalšího!
Vládni, jak chceš – bandity resocializuj anebo je odsuzuj na smrt na skřipci nebo gilotinou! 
Obnov život na hradě – Podstupuj souboje, pořádej skvělé hostiny anebo obléhej nepřátelské hrady.
Získej korunu – sbírej pocty skrze titul, strategie nebo silou a ovládni nový mód Králotvůrce.
Vytvářej vlastní mapy – Vytvoř a zpřístupni mapy pomocí Steam Workshopu.
Bojuj s kamarády – Veď bitvu s osmi hráči v módu Králotvůrce nebo Deathmatche.


Edice Steam
Strognhold 2 má rozpracovanou hratelnost, která byla známa v první Strognhold. Z nešťastných poddaných se stávají zločinci a je zapotřebí je potrestat, protivníci dávají dohromady velké armády v závislosti na titulu, jímž disponují, a jsou připraveni na boj na život a na smrt pod hradbami Tvého hradu! Strognhold 2 online umožňuje rovněž multiplayerovou hratelnost do osmi hráčů, s počítačovými protivníky můžete také válčit v offline souboji.
Vytvořená speciálně na Steam hra Strognhold 2: Edice Steam mód multiplayeru, úspěchy, nový balíček map, digitální artbook, soundtrack a kartičky na výměnu. Edice Steam Strognhold 2 obsahuje rovněž Workshop, díky kterému můžete vytvářet a zpřístupňovat vlastní mapy. Rekonstruujte opravdové hrady, historická bitevní pole nebo scény z oblíbených románů!

©2017 FIREFLY STUDIOS LIMITED. All rights reserved. Stronghold 2 and FIREFLY STUDIOS LIMITED are trademarks or registered trademarks of FIREFLY HOLDINGS LIMITED.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY