Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Mafia Triple Pack (PC DIGITAL)

Mafia Triple Pack (PC DIGITAL)

Kód: 391062
Cena: 1 964 Kč
Nákupem získáte 78 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: České titulky
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Mafia – Trojitá dávka: Vychutnejte si tři drsné a cenami ověnčené kriminální příběhy v jednom balení.Mafia: Píše se rok 1930 a po zcela náhodném setkání s mafií se taxikář Tommy Angelo bez vlastního přičinění ocitá ve světě organizovaného zločinu. Zatímco jeho hvězda ve zločineckých kruzích stoupá a i výdělky tomu odpovídají, být mafiánem není snadné a Tommy na svůj nový život nahlíží s čím dál tím větším znepokojením.Mafia II: Po návratu z 2. světové války si Vito Scaletta v ulicích Empire Bay začal dělat jméno jako někdo, kdo dokáže spolehlivě odvést zadanou práci. Spolu se svým kamarádem Joem rychle stoupají kruhy zločinecké rodiny, páchají čím dál lépe odměňované zločiny a zlepšují své postavení, avšak život mafiána není tak dokonalý, jak by se mohlo zdát.Mafia III: Rok 1968. New Bordeaux. Po několika letech bojů ve Vietnamu ví Lincoln Clay jednu věc jistě: Rodina nejsou lidé, ke kterým se narodíš, ale ti, pro které zemřeš. Když jeho náhradní rodinu, tedy místní černý gang, zradí a zcela zdecimuje italská mafie, vytvoří Lincoln z popela staré rodiny novou a vydá se na cestu odplaty a vykoupení, na níž využije svého vojenského výcviku.


Tento produkt vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním koncového uživatele třetí strany: http://www.take2games.com/eula/


© 2016 TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC. VYVINULO STUDIO HANGAR 13. MAFIA, TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, 2K, HANGAR 13 A JEJICH PŘÍSLUŠNÁ LOGA JSOU OBCHODNÍ ZNAČKY ČI REGISTROVANÉ OBCHODNÍ ZNÁMKY TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC. IKONKY RATINGU JSOU OBCHODNÍ ZNAČKY THE ENTERTAINMENT SOFTWARE ASSOCIATION. VŠECHNY OSTATNÍ ZNAČKY JSOU MAJETKEM PŘÍSLUŠNÝCH VLASTNÍKŮ. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY