Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Europa Universalis IV: Cradle of Civilization (PC) DIGITAL

Europa Universalis IV: Cradle of Civilization (PC) DIGITAL

Kód: 400503
Cena: 429 Kč
Nákupem získáte 17 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Tento obsah ke hraní vyžaduje vlastnictví základní hry Europa Universalis IV ve službě Steam.Europa Universalis IV: Cradle of Civilization

Úrodná údolí a obchodní stezky Blízkého Východu odjakživa přitahovaly ctižádostivé dobyvatele. Nyní hra Europa Universalis IV nabízí ještě větší hloubku a mnohem rozdílnější možnosti rozcestí impérií v novém přídavku Cradle of Civilization. S novými rozhodnutími a možnostmi spojenými s historickým vývojem regionu v raném období novověku hra Cradle of Civilization ještě více rozšiřuje mnohokrát oceňovanou, velkou strategii.


Charakteristika hry:Nová vláda: Závažná rozhodnutí spojená s každým speciálním typem vlády Blízkého Východu, se zohledněním jedinečných mechanik pro egypské Mameluky, Persii a Timurovy dědice.
Obchodní politika: Aktivuj své kupce v obchodních sítích kvůli přístupu ke speciálním misím překračujícím sbírání peněz – připrav půdu pro budoucí vojenské aktivity nebo rozšiřuj islám.
Islámské školy: Studuj doktríny a chápání jediné správné víry kvůli speciálním bonusům a diplomatickým výhodám v nové modifikaci posledního z velkých Abrahámových náboženství.
Profesionální armáda: Cvič a disciplínuj své armády, přecházej epochy od  žoldnérských kapitánů k masovým odvodům do stálých armád.
Využívej rozvoj: Zredukuj sílu svých provincií kvůli rychlému přísunu hotovosti nebo lidských rezerv, odebírej budoucnost svému národu kvůli okamžitému zisku.
A mnohem více: Změny kvůli národním idejím, misijním akcím, tureckým janičářům  a mnoho další herních mechanik.

 


 


 


©2017 Paradox Interactive™. Trademarks belong to their respective owners. All rights reserved.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY