Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Devil May Cry 4 Special Edition (PC) DIGITAL

Devil May Cry 4 Special Edition (PC) DIGITAL

Kód: 404154
Cena: 629 Kč
Nákupem získáte 25 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Převezmi kontrolu nad jednou z pěti hratelných postav ve speciální edici hry Devil May Cry 4 nejúplnější verze stylového akčního hitu!


Devil May Cry 4 vtáhne hráče do gotického paranormálního světa, ve kterém se nový  protagonista střetne se známým hrdinou. Jako nový hlavní hrdina, Nero, budou hráči   podnikat neuvěřitelné útoky a nepřerušované kombo údery a přitom budou využívat nový, jedinečný herní mechanismus – mocný Devil Bringer.


V odlehlé krajině na pobřeží se nachází město Fortuna. Právě zde praktikuje skupina známá jako Řád Meče tajemný náboženský kult. Uctívají démonického bovovníka  Sparda, který jako jejich bůh bojoval, aby ochránil lidi, a věnují se likvidaci všech démonů. Nero, mladý rytíř Řádu, má za úkol najít Danteho, tajemného zabijáka, který zavraždil vůdce Řádu Meče. Ve stejném čase se ve městě začíná objevovat stále více démonů. Nero brzy odhalí motivy, které stojí za příchodem Danteho, a pravdu skrývanou Řádem Meče.Charakteristika hry


TŘI nové hratelné postavyVergil je silný, avšak světa znalý hrdina, proto nováčci s ním mohou hrát s pocitem jistoty, zkušení veteráni zase mohou ovládnutím jeho pohybů ještě více prohloubit své dovednosti. Skvělé pro každou úroveň dovedností!
Lady, poprvé v hratelné podobě, se specializuje na důrazné útoky na velkou vzdálenost. Kalina Ann používá raketomet, lana na chytání a soupravu jedinečných pušek, může bojovat  s grácií a lehkostí.
Trish používá démonický meč Sparda k provádění mnoha kombo úderů. Sparda může dokonce mířit a útočit na protivníky samostatně, Trish zase bude pak bojovat v tandemu!

Legendární režim Temného RytířeBojuj s obrovským počtem protivníků jak kvůli dodatečné výzvě, tak i pro maximální satisfakci!

Vylepšená hratelnostDo hry byla přidána malá vylepšení, aby se zvýšilo herní tempo a novým i vracejícím se hráčům byl zajištěn ještě větší prožitek.

Vlastnosti, které se vracíCharakteristická směs střelných zbraní a mečů
Bohatý systém kombo úderů nahrazuje stylové likvidování protivníků
Rozmanitá sestava zbraní a útoků pro všechny postavy

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY