Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Dead Rising 4  (PC DIGITAL)

Dead Rising 4 (PC DIGITAL)

Kód: 403026
Cena: 999 Kč
Nákupem získáte 39 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

V Dead Rising 4 se hráči ocitnou uprostřed sezónních oslav města Willamette ve státu Colorado a stanou se svědky propuknutí záhadné nákazy, jejíž epicentrum je lokalizováno v nákupním středisku Willamette Memorial Megaplex Mall a dochází k jejímu rychlému šíření okolním městem. 


Reportér Frank West se vrací zpět po 16 letech po událostech, které se odehrály v Dead Rising. Frank, obyčejný chlap, který se našel v neobyčejných situacích, se pouští do hledání pravdy ohledně vládního spiknutí, které je zodpovědné za propuknutí nákazy. Frank se musí pokusit odhalit pravdu dříve, než padne za oběť některému z tisíců zombíků neotřelého vzhledu a inteligence.Dead Rising 4 nabídne díky intenzivní akci, bezkonkurenčnímu množství zbraní, rozmanitým možnostem úprav postavy a nesvázanému otevřenému světu skvělou zábavu plnou vtipných momentů.Hlavní prvky:


 • Frank West se vrací! - Původní protagonista série Dead Rising Frank West je zpět po 16 letech od událostí, které se udály ve městě Willamette, společně se svým zcela novým chytrým telefonem, který mu umožní fotit parádní zombie selfie a odhalovat skryté objekty napříč městem.


 • Zcela otevřený svět - Objevujte a pročesávejte obrovské prostory obchodního centra Willamette Memorial Megaplex a získejte tak zbraně a převleky, které Vám pomohou čelit zombie apokalypse nebo se vydejte do víru ulic města a nalezněte tak další stopy.


 • Cokoliv, ale vážně cokoliv je zbraň - Vytvářejte si své vlastní zombie destruktivní nástroje, od těch tradičních až po ty naprosto nejšílenější, jako je Suckmaster 3000 nebo Sledge Saw. 


 • Dvě zcela nové zombie třídy! - Hráči se postaví tzv. čerstvým and Evo zombíkům. Čerství zombies byli infikováni teprve nedávno a jsou tak poháněni nespoutaným vztekem a energií. Evo zombies jsou vychytralí zabijáci, kteří budou hráče pronásledovat na každém kroku.


 • Okouzlující multiplayer - Zahrajte si až se 3 přáteli a dokončete tak jednotlivé mise společně.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY