Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Hidden & Dangerous 2: Courage Under Fire (PC DIGITAL)

Hidden & Dangerous 2: Courage Under Fire (PC DIGITAL)

Kód: 414075
Cena: 265 Kč
Nákupem získáte 10 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Hidden & Dangerous 2 je taktická střílečka z pohledu první a třetí osoby, která navazuje na úžasném úspěchu hry Hidden & Dangerous. Vedete malou četu spojeneckých vojáků hluboko za nepřátelské linie, abyste během druhé světové války vykonali tajné mise. Napínavý příběh vás zavede do Evropy, Afriky, Barmy a dalších lokacích po celém světě. Každé kritické rozhodnutí má vliv na vás, vaše muže a vaši zemi. Tento jedinečný mix akce, strategie a taktiky vás nutí využívat mozek stejně jako spoušť.
Zásobte svou četu řadou zbraní včetně pistolí, odstřelovaček, granátů a bazuk!
Plně interaktivní prostředí vyobrazuje neschopnost ospalých stráží, šokující rychlost elitního německého batalionu, který pozoruje vaše pohyby, a vyděšený vzhled nepřátel, když jim pod nos strčíte hlaveň své pušky!
Dokončete přes 20 misí v 9 kampaních od bujných džunglí jihovýchodní Asie po drsné africké pouště. Ovládejte celou řadu vozidel včetně náklaďáků, tanků, motorek a letadel.

Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/


©2018 Take-Two Interactive Software, Inc. Take-Two Interactive Software, Inc., 2K a jejich příslušná loga jsou obchodní značky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechna práva vyhrazena.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY