Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Call of Juarez: Gunslinger (PC DIGITAL)

Call of Juarez: Gunslinger (PC DIGITAL)

Kód: 414678
Cena: 209 Kč
Nákupem získáte 8 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Call of Juarez: Gunslinger je od prvního dolu na zlato po poslední zaplivaný saloon skutečným holdem historkám z Divokého západu. Prožijte epický příběh plný násilí, který vypráví o nelítostném lovci lidí jdoucím po stopě nejhorších psanců prérie. Toto dobrodružství složené z legendárních setkání smývá hranice mezi člověkem a mýtem. Odhalte dosud neobjevené pravdy stojící za největšími legendami Starého západu.Hlavní vlastnosti: Setkej se s legendárními psanci: Billy the Kid, Pat Garrett, Jesse James... Postav se těmto a dalším nechvalně proslulým zločincům a prožij příběhy legend.
Zažij na vlastní kůži zemi, kde se nedbá na zákon: Kráčej svou vlastní cestou v divočině Starého západu a prožij přímo epické dobrodružství v krajině, která ti dozajista vezme dech.
Prosaď vlastní spravedlnost: S pistolí proklatě nízko u pasu se staň nelítostným lovcem lidí a vydej se na dobrodružství plné střeleckých soubojů na život a na smrt.
Překonej své nepřátele ve smrtelných pistolnických soubojích: Ovládni umění střelby z revolverů a pušek a nauč se vyhýbat kulkám. Rozpoutej smrtící smršť  střelby a pošli k zemi několik nepřátelnajednou v pouhém zlomku sekundy.
Staň se jedničkou Západu: Vyber si podle vlastního uvážení z nabídky mnoha střeleckých dovedností ty, ve kterých se budeš dále zdokonalovat. Získáš tak zcela nové střelecké schopnosti a budeš o krok blíže k tomu, stát se tím nejlepším pistolníkem, jakého kdy Divoký Západ spatřil.© 2013 Ubisoft Entertainment a Techland Sp. z o.o. Všechna práva vyhrazena. Veškeré značky Call of Juarez jsou ochrannými známkami společnosti Ubisoft Entertainment a společnosti Techland. Techland je registrovaná ochranná známka společnosti Techland Sp. z o.o. Ubisoft a logo společnosti Ubisoft jsou ochrannými známkami společnosti Ubisoft Entertainment ve Spojených státech amerických a/nebo jiných zemích.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY