Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Burnout Paradise The Ultimate Box (PC DIGITAL)

Burnout Paradise The Ultimate Box (PC DIGITAL)

Kód: 409869
Cena: 144 Kč
Nákupem získáte 5 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Origin

POPIS

Burnout Paradise The Ultimate Box Vám přináší nejlepší konzolovou závodní hru roku 2008, Burnout Paradise, se spoustou nového obsahu včetně motorek a zajímavých herních modů a úkolů.


PC hráči se mohou těšit na nádherné vizuální prvky, neuvěřitelné závodění ve vysoké rychlosti, otřásající havárie a zábavné, ale nelehké online módy až pro 8 hráčů, které stojí za to.


Tato rozšířená verze obsahuje veškerý doposud vydaný stahovatelný obsah, který hru obohacuje o motocykly, nová vozidla, online herní mody,a závody.Konverze pátého dílu jednoho z nejúspěšnějších a neobyčejně destruktivních automobilových závodů na konzole se odehrává ve fiktivním novém městě Paradise City o osmnácti různých částech, rozmístěných v pěti čtvrtích. Celé město navíc máte plně přístupné již od první minuty hraní, včetně všech zkratek, skrytých tras apod. Mezi novými obchody přibyly „chop shops“, krámy se součástkami z kradených aut, benzinové pumpy se speed boosty a také myčky. V těch se budete moci zbavovat prachu a nečistot, které se budou s přibývajícím časem postupně nabalovat na povrch aut. Systém úkolů je pro tentokrát mnohem mírnější než v předchozím díle, abyste nebyli dlouho nuceni dělat to samé. Úplnou novinkou je zavedení řidičského průkazu.


Tento díl Burnoutu by se rychle ohrál, kdybyste měli i ta nejlepší auta od samého začátku. Proto bude hra pečlivě hodnotit vaše řidičské schopnosti (v singleplayeru i online) a postupně vám přidávat body, podle kterých se následně bude určovat, jak snadno zvládnete kontrolovat rychlejší modely.
Charakteristické vlastnosti:Rozšířená a vylepšená verze Burnout Paradise.
Nová vozidla, včetně motorek.
Nové výzvy a herní režimy.
Úplně nový offline herní režim pro 2 – 8 hráčů.
Měnící se denní období a počasí.
Grafika ve vysokém rozlišení.
Motion blur.
Zobrazování na více monitorech.
Soft shadow.
Celoobrazovkový anti-aliasing

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY