Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

I Am Alive (PC) DIGITAL

I Am Alive (PC) DIGITAL

Kód: 417714
Cena: 165 Kč
Nákupem získáte 6 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Uplay

POPISPoté co ohromila stovky tisíc fanoušků toužící po těžké temné post-apokalyptické akční hře na konzolích, I Am Alive, průlomová survival adventura, konečně přichází i na PC.I Am Alive uvádí hráče jako jednoho z osamělých přeživších ve velkém, uvěřitelném a hlavně temném post-apokalyptickém světě. Právě jeden rok po události světového kataklyzmu byla vyhlazená většina lidské rasy, jako jeden z posledních lidí na planetě musíte svést souboj o přežití v rozbořeném městě a pokusit se nalézt svou ztracenou ženu a dceru.
Hlavní vlastnosti: Optimalizováno pro hru na PC: Více možností, jak vést boj o přežití. Nový easy mód přináší neomezený počet oživení a nabízí tak jemnější, shovívavější úvod do I Am Alive. Díky Replay módu vám bude umožněno se vrátit zpět v čase a kdykoliv znovu odehrát libovolný level a odkrýt tak více tajemství, alternativních cest a skrytých surovin. Prozkoumejte temnotu, post-apokalyptický svět s jedinečnou atmosférou, a to ve vyšším rozlišení a v ostřejším grafickém zpracování, s plně přizpůsobitelným grafickým nastavením, konfigurovatelným ovládáním myši a klávesnice či gamepadu a užijte si své dobrodružství přesně tak, jak se vám zlíbí.
Objevujte zničené město: Nalezněte svou vlastní cestu skrze temné a nebezpečné ulice zamořené toxickým prachem a odpadky. Ve snaze nalézt pár posledních neobjevených surovin vyšplhejte na pozůstatky posledních stojících mrakodrapů. Neustále si dávejte pozor na ostatní přeživší - někteří z nich jsou přátelští a potřebují vaši pomoc, jiní jsou zase vystrašení k smrti, ale většina z nich udělá vše pro to, aby vás navždy poslala pod zem.
Souboje založené na lsti: I když jakýkoliv zápas může mít pro vás smrtelné následky, střelivo na vaši obranu je velkou vzácností. Využijte podvodných triků, abyste se bez újmy dokázali vypořádat s nepřátelskými skupinami a ušetřili si tak drahocenné kulky pro případ nejvyšší potřeby. Dávejte si ale dobrý pozor, někteří z nepřátel mohou vaše triky odhalit a vy tak přijít o život.© 2012 Ubisoft Entertainment. Všechna práva vyhrazena. I Am Alive, Ubisoft, a logo společnosti  Ubisoft jsou ochrannými známkami společnosti Ubisoft Entertainment ve Spojených státech amerických a/nebo jiných zemích. Vytvořeno a vyvinuto společností Darkworks a Ubisoft.


Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY