Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Stellaris: Apocalypse (PC/MAC/LX) DIGITAL

Stellaris: Apocalypse (PC/MAC/LX) DIGITAL

Kód: 417348
Cena: 429 Kč
Nákupem získáte 17 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Vyžaduje základní hru Stellaris (verze pro Steam).Rozšíření Stellaris: Apocalypse přináší do do hry nové útočné a obranné možnosti. Zničte celé světy děsivými smrtícími zbraněmi, bojujte proti nebo po boku bezohledných vesmírných pirátů a možná objevíte i několik nenásilných řešení problémů.Rozšíření Apocalypse obsahuje:


Tohle není měsíc, to také ne, tohle může být měsíc... počkat, to ne:


Udržujte místní systémy v lati díky planětě-zbrani „Colossus“.  Není nad technologický teror, stačí pohrozit eliminací celých světů...Celá vaše základna patří vám:


Nové obří vlajkové lodě, „Titáni“, mohou vést vaše flotily na cestě k podbojům a nabízejí ohromné bonusy plavidlům, která plují pod jejich velením. Mezitím posilujte klíčové systémy mohutnými orbitálními instalacemi a zabezpečte svou domovinu a učiňte z ní neproniknutelnou baštu mezi hvězdami.Piráti souhvězdí:


Pozor na Maraudery – vesmírné nomády, kteří napadají říše a užívají si volnosti na okraji civilizace. Můžete je najímat jako žoldáky pro špinavou práci, ale pozor, ať se nezjedbnotí a nezpůsobí úplně novou krizi!Nějaká ta nenásilná řešení:


Nové perky Ascension a Civics, spolu s ambicemi sjednocení zajišťují nové způsoby jak využít jednoty a přizpůsobit vývoj.Reklama na hluk:


Na vaší pouti za rozbíjením planet vás budou doprovázet  tři nové hudební skladby, které složil Andreas Waldetoft.

© 2016 Paradox Interactive®. Trademarks belong to their respective owners. All rights reserved.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY