Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Far Cry 4 (PC DIGITAL)

Far Cry 4 (PC DIGITAL)

Kód: 419064
Cena: 531 Kč
Nákupem získáte 21 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: UplayPOPIS

 


 Vítejte v Kyrat!Ve Far Cry 4 se dostaneš do dech beroucího, nebezpečného a divokého himálajského regionu, kde vládne despotický král. Mezi zasněženými vrcholky Himalájí je ukryt stát Kyrat - plný tradic a násilí.Jmenuješ se Ajay Ghale a cestuješ do Kyrat, abys splnil přání umírající matky. Omylem se ocitneš v srdci občanské války, které má za cíl sesazení z trůnu samozvaného krále Kayrat - Pagan Min.
Cestuj a objevuj nejrozmanitější svět Far Cry, jaký byl kdy vytvořen. Od hustých lesů, až po zasněžené vrcholky hor. Celý svět žije svým vlastním životem, je krásný... a nebezpečný.
Lov levharty, nosorožce, orly a další zvířata. Kyrat je bohatý na divokou zvěř. Dávej si pouze pozor, jestli náhodou neloví Tebe.
Prozkoumej nepřátelská území a následně se snes směrem k zemi pomocí Tvého wingsuitu. Vyškrábej se na šestitunového slona a použij ho v boji s nepřáteli.
Vyber si odpovídající zbraň k práci, bez ohledu na to, jak šílená a nepředvídatelná je. S různorodým arsenálem budeš připraven na cokoliv.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY