Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Star Wars: The Force Unleashed II (PC DIGITAL)

Star Wars: The Force Unleashed II (PC DIGITAL)

Kód: 421122
Cena: 181 Kč
Nákupem získáte 7 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Star Wars® sága pokračuje díky Star Wars®: The Force Unleashed™ II, vysoce očekávanému pokračování nejrychleji prodávané Star Wars hry všech dob. Ve hře Star Wars: The Force Unleashed byl světu představen učedník Dartha Vadera Starkiller, který je nyní na útěku – pochybný hrdina, který vznítil plameny vzpoury v galaxii, která zoufale potřebovala nějaký vzor.

V tomto pokračování se Starkiller vrací s nadlidskými schopnostmi Síly a vydává se na cestu k odhalení svojí vlastní identity a shledání se s jedinou pravou láskou, Juno Eclipse. Ve hře Star Wars: The Force Unleashed II je Starkiller opět pěšákem Dartha Vadera – ale místo toho, aby svého chráněnce vytrénoval v nemilosrdného zabijáka, se temný lord pokouší svého bývalého učedníka naklonovat a vytvořit tak dokonalého Sithského válečníka. Pronásledování začíná – Starkiller se snaží nalézt Juno a Darth Vader pátrá po Starkillerovi.

Se zcela novými ničivými schopnostmi Síly a dovedností ovládat dva světelné meče si Starkiller klestí cestu skrz nové hrozivé nepřátele napříč strhujícími světy ze Star Wars filmů – to vše kvůli zodpovězení otázek z jeho minulost.

Klíčové vlastnosti:Pokračujte v cestě Starkillera, uprchlého učedníka Dartha Vadera, která mění dění v celé galaxii a utváří klíčové události mezi Star Wars: Epizodou III a Epizodou IV.
Vypusťte Sílu s větší efektivitou a přesností díky vylepšenému ovládání a nové schopnosti, jako je například záludné Ovládnutí mysli, které obrátí vaše nepřátele proti jejich spojencům.
Objevte skutečnou moc Starkillera pomocí Síly Zuřivost, kdy jeho útoky a schopnosti Síly exponenciálně vzrostou.
Vylepšený zaměřovací systém zvýší přesnost použití schopností Síly a zajistí větší interakci v prostředí a při řešení hádanek.
Pozvedněte souboj na vyšší úroveň s dovedností ovládat dva světelné meče and dejte nepřátelům zabrat zbrusu novými útoky.
Prožijte ten nejrealističtější zážitek s enginem Digital Molecular Matter (DMM) od Pixelux Entertainment spolu s enginem Euphoria od Natural Motion Ltd a výkonným systémem Havok Physics.
Rozšířené možnosti úpravy vlastní postavy jako například nové obleky a krystaly do světelného meče, které zvyšují jeho sílu.
Probojujte se novými výzvami navrhnutými k otestování a zdokonalení vašich dovedností v oblasti boje i Síly.
Dokonale zvládněte vaše bojové techniky k poražení celé škály zcela nových nepřátel, včetně vyvrcholení v podobě epických soubojů s bossem.
Opět se ponořte do příběhu, který byl oceněn cenami od společností Writers Guild of America a Academy of Interactive Arts and Sciences.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY