Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Hearts of Iron IV: Death or Dishonor (PC DIGITAL)

Hearts of Iron IV: Death or Dishonor (PC DIGITAL)

Kód: 359577
Cena: 209 Kč
Nákupem získáte 8 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Vyžaduje základní verzi hry Hearts of Iron IV pro platformu Steam ke hraní. Doplněk je součástí edice Field Marshal Edition, je obsažen v paketu Expansion Pass #1, majitelé této edice hry si ho nemusí kupovat samostatně.Osud národů spočívá ve tvých rukách


Death or Dishonor je nový národní paket pro hru Hearts of Iron IV a pro hráče rozšiřuje možnost prožít největší konflikt v dějinách z libovolného pohledu. Tento nový paket se soustřeďuje na země, které se během II. světové války dostaly do kleští mezi Sovětským svazem a nacistickým Německem – byly nuceny přijmout těžké rozhodnutí – buď zahájí konflikt se světovými mocnostmi nebo vystaví nebezpečí své ideály, aby přežily.
Obsahuje nové národní stromy soustředění pro Maďarsko, Rumunsko, Československo a Jugoslávii, doplněk Death or Dishonor přidává také nové unikátní události, charakteristické pro národy, grafický vzhled a hudbu, a také mnoho jiných prvků a poskytuje hráčům úplně nové způsoby prožívání - a změny – běhu dějin.Charakteristika:Čtyři nové stromy soustředění: Zakus válku z obtížné perspektivy Maďarska, Rumunska, Československa a Jugoslávie.
Konverze výzbroje: Zrenovuj svůj arzenál tím, že budeš modernizovat starší jednotky – nebo využij dobytá vozidla a výzbroj.
Nová hudba a grafický vzhled: 3 nová tématická hudební díla, jejichž autorem je skladatel Andreas Waldetoft, nový grafický obsah pro čtyři vybrané národy a také nové hlasy vojáků.
Nové diplomatické a loutkové interakce: Licencionuj vojenské technologie, abys mohl dodávat jiným národům výzbroj na bitevní pole nebo prodávej svoje vynálezy tomu, kdo zaplatí nejvíce. Fašizující země obdrží nové úrovně područí, takové jako Reichskommissariat, s přístupem k licenci, průmyslu a strategickým zdrojům. Vlády ustanovené hráči jsou drženy v železném sevření a je jim ztěžováno osvobození se.

© Paradox Interactive. Trademarks belong to their respective owners. All rights reserved. 

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY