Objednejte skladové zboží do 18.12. a garantujeme vám doručení do Vánoc. Osobní odběr na prodejnách zdarma do druhého dne :) Zavřít
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Europa Universalis IV: Rule Britannia (PC) DIGITAL

Europa Universalis IV: Rule Britannia (PC) DIGITAL

Kód: 421365
Cena: 219 Kč
Nákupem získáte 8 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Ke spuštění vyžaduje základní hru Europa Universalis IV (verze pro Steam).Oslabena válkami vedenými na kontinentu, se slabým králem a hamižnou šlechtou, Anglie v polovině XV. století nemohla ani tušit, jaké velké dny přijdou. Bude to náročná cesta, plná občanských válek, náboženských převratů, velkých požárů a podivných spojenectví. Ale národ, který se stane Velkou Británii, bude jednou vládnout hospodářským impériem zahrnujícím celý svět, exportovat ideály anglické svobody – nejen myšlenek, ale i obchodu – a stane se nejmocnějším národem, jaký svět viděl.


Ovládněte vítr a obchod a zažehněte jiskru průmyslové revoluce v Immersion Pack - Rule Britannia, novém rozšíření pro hru Europa Universalis IV.Vlastnosti rozšíření Rule Britannia:
Nové britské mise: Nové exkluzivní stromy misí pro Anglii, Skotsko a Irsko, zasazené v naším novém systému misí ve hře Europa Universalis IV.
Průmyslová revoluce: Vysoce rozvinuté provincie v pozdější části hry mohou produkovat uhlí, čímž zvyšují produktivitu a bohatství.
Inovativnost: Získejte odměny za to, že jste prvním národem, který odhalí nové znalosti, včetně nižších nákladů na energii.
Námořní doktrína: Přijměte obecnou strategii pro vaše flotily, která vám poskytne bonusy na údržbu lodí, obchodní sílu nebo výkon v bitvách.
Anglikanismus: V Anglii se může objevit nová protestantská víra s novými bonusy a náboženskými možnostmi.
Sdílení znalostí: Pomozte zaostávajícím spojencům nebo poddaným podporou šíření institucí v jejich oblastech.Vylepšení hry v rozšíření Rule Britannia zahrnují:Nové balíčky jednotek: Nové armádní návrhy pro britské národy, včetně regionálních irských jednotek a povstaleckých národů jako Northumberland nebo Cornwall, stejně jako nová hudba.
Nová hudba: Naši skladatelé usilovně pracovali na tom, aby nové skladby pomohly zklidnit rozbouřená moře obchodu.


   


©2018 Paradox Interactive™. Trademarks belong to their respective owners. All rights reserved.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY