Objednejte skladové zboží do 18.12. a garantujeme vám doručení do Vánoc. Osobní odběr na prodejnách zdarma do druhého dne :) Zavřít
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Battlefield 4 Final Stand (PC) DIGITAL

Battlefield 4 Final Stand (PC) DIGITAL

Kód: 421557
Cena: 391 Kč
Nákupem získáte 15 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Origin

POPIS

Battlefield 4 Final Stand je jedním z pěti rozšíření pro členy programu Battlefield 4 Premium. 


Final Stand přináší velkolepou závěrečnou bitvu na čtyřech zcela nových mapách z prostředí zimní krajiny Ruska. Na mapách Karelia, Hammerhead, Hangar 21 a Operation Whiteout se utkáte nejen s týmy protivníků, ale také s teplotami pod bodem mrazu a ledovým větrem. Jsou tu však také objekty tajných zařízení ukrývajících prototyp zbraní budoucnosti, které vám připomenou arzenál hry Battlefield 2142.

Rozšíření přenáší boj do rozsáhlé ruské zimní krajiny, protože válka se blíží k epickému rozuzlení. Ve snaze změnit vývoj války začíná Panázijská koalice používat experimentální prototypy zbraní, vozidel a výstroje. Převezměte kontrolu nad high-tech Vznášedlové tankem HT-95 Levkas s univerzální schopností pohybu a schopností pohybovat se i bokem. Vyzkoušejte výkonný nový zničující rotační kanón Rorschach MK-1 a smrtící vysoce rychlostní dron XD-1 Accipiter. Ovládněte zcela nové high-tech doplňky, abyste získali převahu na zcela novém bojišti s drsnými bouřkami zuřícími nad obrovskou zemí, při boji proti pěchotě v přísně tajných vojenských základnách ukrytých v horách, nebo při vedení vašeho týmu k vítězství pod sibiřskou hvězdnou oblohou. Je to poslední část aktivní války, nebo začátek dlouhé studené? 
* Vyžaduje základní hru Battlefield 4 (verze pro Origin)

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY