Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Surviving Mars - Deluxe Upgrade Pack (PC DIGITAL)

Surviving Mars - Deluxe Upgrade Pack (PC DIGITAL)

Kód: 425577
Cena: 158 Kč
Nákupem získáte 6 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Ke spuštění vyžaduje základní hru Surviving Mars (verze pro Steam).Deluxe Upgrade Pack hry Surviving Mars obsahuje exkluzivní obsah, díky kterému ambiciózní kolonisté získají mnoho dalších možností a způsobů, jakými si mohou vylepšit svá obydlí a kupole.
Nový obsah zahrnuje:


Set budov „Metropolis“: Vylepšete vaše kupole chromovým nádechem a dodejte jim lesk díky novým vizuálním vylepšením vaší infrastruktury. Chromatické skiny můžete využít pro kyslíkové nádrže, vodní věže, rafinérie paliv a další.Rozhlasová stanice „Qunatum Sonic“: Další rozhlasová stanice ve hře, s novou hudbou a dialogy, dostupná pouze zde.Nové styly pro budovy: Tři alternativní skiny pro liská obydlí vám umožní o další různorodost vaších kolonií.Artbook: Více než 50 stránkový artbook, který detailně představí umění a vznik hry Surviving Mars.Jedinečný avatar a ikonky pro forum ParadoxuTapety: Krásné artworky ozdobí vaši plochu na počítači.
© 2018 Paradox Interactive AB, SURVIVING MARS, and PARADOX INTERACTIVE are trademarks and/or registered trademarks of Paradox Interactive AB in Europe, the U.S., and other countries. Developed by Haemimont Games. All other trademarks, logos, and copyrights are property of their respective owners.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY