Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut (PC DIGITAL)

Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut (PC DIGITAL)

Kód: 432744
Cena: 278 Kč
Nákupem získáte 11 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Hrajete za Adama Jensena, bývalého specialistu SWATu, který byl vybrán, aby dohlížel na ochranu jedné z nejdůležitějších amerických firem experimentujících s biotechnologiemi. Vaším cílem je dohlížet na tajemství společnosti, ale když se do zařízení vloupá maskovaná skupina a zabije všechny vědce, které jste měli chránit, všechno, co jste si mysleli, že o své práci víte, se změní.




Nejistá blízká budoucnost: Poznejte časy velkých technologických pokroků, ale také chaosu a konspirace. Mechanické augmentace lidského těla rozdělilo společnost na ty, kteří si je můžou dovolit a na ty, kteří nemůžou. Opoziční síly konspirují ve stínech a chtějí ovládnout budoucnost lidstva: revoluce lidí přichází.
Perfektní kombinace akce a RPG: Hra unikátně kombinuje akční přestřelky v uzavřených prostorách se širokou škálou augmentací postavy a vylepšení vašich zbraní. Odemkněte si nové schopnosti a zvyšte si vaše plížicí, sociální, hackovací a bojové dovednosti: Hra odměňuje všechny herní styly i přístupy. Rozhodněte se, jak se bude vaše postava rozvíjet na základě toho, jak chcete hru hrát.
Rozhodnutí a následky: Prostřílejte si cestu nepřáteli, propližte se nepozorovaně za nimi, hackněte systém, abyste získali klíčové informace a nebo využijte vaše sociální dovednosti, abyste tyto informace získali od příslušných lidí - vždycky budete mít k dispozici několik voleb, více přístupů, více cest a spoustu nástrojů. Vyberte si svůj herní styl a čelte následkům vašeho jednání: Vy rozhodujete, jak se bude, ve své rozšířené podobě s plnou integrací The Missing Link a Tongs Mission, příběh odvíjet. Najděte další způsoby jako porazit nové a vylepšené bossy, využijte funkci Newgame+, abyste si zahráli příběh znovu s dříve získanými augmentacemi. Poznejte hru víc do hloubky díky komentářům od vývojářů (jen v angličtině) a "Making of" videu.




Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut © Square Enix Ltd. 2013. Vyrobeno studiem Eidos Montreal a Snowed in Studios Inc. Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut, Deus Ex: Human Revolution, logo Deus Ex, Eidos Montreal a logo Eidos jsou ochranné známky Square Enix Ltd. Square Enix a logo Square Enix jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky Square Enix Holdings Co. Ltd. Tento produkt obsahuje software Autodesk® Scaleform®, © 2013 Autodesk, Inc. Všechna práva vyhrazena. FMOD Ex Sound System, © Firelight Technologies Pty, Ltd., 1994-2011. Animace obličeje vygenerované pomocí FaceFX. ©2002-2013, OC3 Entertainment, Inc. a vlastníci jeho licencí. Všechna práva vyhrazena. Tento produkt obsahuje software Autodesk® Gameware™, © 2013 Autodesk, Inc. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Všechna práva vyhrazena.





Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.




TOP HRY