Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Stellaris: Distant Stars Story Pack (PC DIGITAL)

Stellaris: Distant Stars Story Pack (PC DIGITAL)

Kód: 434718
Cena: 209 Kč
Nákupem získáte 8 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Ke spuštění vyžaduje základní verzi hry Stellaris (verze pro Steam).


 


Distant Stars to je nový příběhový balíček, zaměřený na objevování, ve kterém hráči poznají další anomálie a příběhy, setkají se s novými bytostmi v neprobádaných hlubinách vesmíru. Tento balíček obsahuje také převapení, příjemná, která můžou pomoci stejně jako ta méně šťastná, která mohou ublížit ambiciózním průzkumníkům.Balíček Distant Stars obsahuje:
ZA ZAVŘENÝMI DVEŘMI

Objevte skryté stopy po starodávné síti bran vedoucích do neprobádaných galaxií. Otázka zní - mají tyto dveře zadržet něco venku nebo uchránit někoho uvnitř?
VŠECHNY SENZORY SE ZBLÁZNILY

Setkáte se s desítkami nových anomálií a událostí, které vaši neohrožení vědci pozorují a analyzují. Čeká na vás celá galaxie zázraků k objevení!
NOVÉ NEPOZNANÉ SVĚTY

Prozkoumávejte unikátní solární systémy, každý s vlastním příběhem. Získejte technologie, zdroje a bohaté světy ke kolonizování.
VŽDY SE NAJDE VĚTŠÍ RYBA

Potkejte se tváří v tvář s řadou jedinečných gigantických bytostí, které žijí vakuu vesmíru. Ale buďte opatrní, protože tato obrovitá stvoření mohou působit mírně nebo možná jen trochu záludněji, ale nenechte se zmást: tato legendární stvoření existovala dávno před vznikem vaší civilizace a udělají vše pro to, aby zde byla i dlouho po jejím zániku.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY