Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

303 Squadron: Battle of Britain (PC DIGITAL)

303 Squadron: Battle of Britain (PC DIGITAL)

Kód: 428541
Cena: 439 Kč
Nákupem získáte 17 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

303 Squadron: Battle of Britain ukazuje život hrdinů 2. světové války z jedinečné perspektivy. Připojíte se k 303. stíhací peruti a budete bojovat s jinými piloty v realistických historických bitvách, ale také opravovat svá letadla v Režimu mechanika z pohledu první osoby. Otevřený svět Stanice Královských vzdušných sil Northolt vám umožní zažít každodenní život během války a objevit nepočítaně doplňkových vedlejších misí.Díky široké paletě dostupných rolí budete si moci vyzkoušet skutečný život členů stíhací eskadry a poznat důležitost každé role - od pozemní posádky až po pilota.


Hra je založena výhradně na historických událostech. Všechny postavy, mise, dokonce mechanika letadel jsou přesně a realisticky odvzorovány tak, aby vám poskytly vzrušující, jedinečné a nenapodobitelné zkušenosti. A co je nejdůležitější, 303 Squadron: Battle of Britain to není jen hra, ale také hold složený všem hrdinům nejen 303. stíhací perutě.


303. stíhací peruť byla založena v Británii v červenci 1940 a byla složena z pilotů polských a jiných národností. Bojovala po boku jiných jednotek RAF v bitvě o Británii. 303. stíhací peruť byla dobře známá díky hrdinství, nebojácnému postoji, přesnosti a profesionalitě. Během druhé světové války byla jednou z nejúspěšnějších jednotek Royal Air Force.


Nyní se můžete dozvědět více o těchto hrdinech. A stát se jedním z nich.
Herní vlastnosti:Mise a letecké souboje založené na skutečných každodenních potýčkách zdokumentovaných v Kalendáři bitvy jedním z účastníků
Realistická fyzika a pohyb stíhacích letounů na základě jejich skutečných parametrů
Režim mechanika letounů Hawker Hurricane z pohledu první osoby
Otevřený svět Stanice Královských vzdušných sil Northolt se skrytými vedlejšími úkoly a postavami, které ovlibní vaši hru

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY