Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Kniha Warhammer Age of Sigmar - Generals Handbook 2018

Kniha Warhammer Age of Sigmar - Generals Handbook 2018

Kód: 28501
Cena: 599 Kč
Nákupem získáte 23 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno


POPIS

Příhodná kolekce pravidel, která rozšiřuje základní principy Warhammer Age of Sigmar o další způsoby hraní.
Každý dává hráčům ohromnou volnost a výběr, jak hrát - jsou navržena tak, abyste se s přáteli stali skutečnými vládci nad svým herním stolem. Pravidla různých variant je možno kombinovat, není tedy problém využít multiplayerová pravidla pro turnaj, nebo pravidla Rovnováhy sil ve výpravné kampani.

Open Play - otevřená hra umožňuje hraní bez omezení a je ideálním vstupem do světa válečných resp. stolních her. Stačí vám k ní figurky, jejich válečné listy, pravidla Warhammer Age of Sigmar, kostky a měřítko. V General’s Handbook naleznete množství skvělých příkladů bojišť, která se pro tento typ hry hodí.

Narrative Play - příběhy Smrtelných světů jsou důležitou součástí Warhammer Age of Sigmar – sbírání figurek si ještě více užijete, když budete znát jejich bohatou historii a příběhy, které je provází. Výpravná hra nabízí příležitost přehrát si znovu památné bitvy, které se ve Smrtelných světech odehrály. General’s Handbook ukazuje, jak upravit armádu pro výpravnou hru, obsahuje rady, kde najít inspirující příběhy, a jak si vytvořit příběhy vlastní.
Tento oddíl knihy obsahuje podrobný popis způsobů, pro uskutečnění výpravné kampaně - od šarvátek o důležitý artefakt po kompletní tažení "Path To Glory", v nichž se vaše armáda rozrůstá a získává na síle odměnou za dosažená vítězství.

Matched Play - někteří stratégové dávají přednost rovnováze sil - bojům, v nichž jsou šance na vítězství pro zúčastněné strany shodné. Matched Play nabízí ideální řešení, když každé jednotce z řady Warhammer Age of Sigmar přiděluje bodové hodnocení, takže si můžete se soupeřem dohodnout bodový strop a utkat se tak s vyrovnanými armádami.

Obsah:
- podrobný popis a pravidla pro Open Play, Narrative Play a Matched Play, kompletní pravidla pro tvorbu kampaní
- 22 bojových plánů - od rychlých šarvátek po výpravné bitvy
- kompletní pravidla pro multiplayerové a týmové hry Warhammer Age of Sigmar
- Allegiance Abilities: mocné velitelské a bojové schopnosti a magické předměty pro každou z Grand Alliance
- bodové ohodnocení každého Warscroll a Warscroll Battalion dostupného v době vytištění
Celkový rozsah knihy je 168 stran o vleikosti A4.


TOP HRY