Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

The Elder Scrolls Online Summerset (DIGITAL)

The Elder Scrolls Online Summerset (DIGITAL)

Kód: 812004109
Cena: 899 Kč
Nákupem získáte 35 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Direct download

POPIS

Elektronická licence určená pro platformu Přímé stažení
Kapitola The Elder Scrolls Online: Summerset přináší obrovskou novou zónu, zcelanové skupiny magických kouzel, rozšířený craftovací systém umožňující výrobu mocného vybavení a samozřejmě pokračováníepického příběhu ságy The Elder ScrollsOnline. Kapitola Summerset rozšiřuje původní hru The Elder Scrolls Online o vícejak 30 hodin dějové linky a další prémiový obsah a nabídne neuvěřitelné dobrodružství jak ESO veteránům, tak úplným nováčkům. NOVÁ KAPITOLA The Elder Scrolls Online: Summerset staví na struktuře představené v rámci kapitoly Morrowind z minulého roku. Nová kapitola Summerset taknabídne masivní množství nového obsahu aherních prvků, které jsou nejen zábavné, ale také přístupné - a to jak pro úplné nováčky, tak pro stávající hráče. Prohraní hry nejsou vyžadovány žádné dalšídodatečné platby.
ZÁHADNÝ OSTROV SUMMERSET Summerset představuje masivní novou zónu plnou nových postav, příběhů, prostředí a dobrodružství. Vkročte do nádherného omračujícího světa naplněného tropickými lagunami a lesy překypujícími živoucími barvami, impozantními útesy a krásnými udržovanými městy, které reflektují sofistikovaný vkusVznešených Elfů.
ZCELA NOVÝ SKILL LINE Hráči se mohou těšit na tajemný řád Psijic Order, předchůdce cechu Mágů, který byl k vidění v jiných hrách ze ságy Elder Scrolls. Zcela poprvé budou mít hráči možnost cestovat najeich domovský ostrov Artaeum a přidatse k těmto záhadným mágům a získat tak přístup k jejich mystické síle a odemknout nové mocné dovednosti.
FASCINUJÍCÍ ELDER SCROLLS PŘÍBĚHY Pokračujte v epickém příběhu, který započal vroce 2015 s herním dodatkem Orsinium DLCa čelte deadrickému spiknutí, které hrozí zničit celý Tamriel. Na příkaz královny Ayrenn, která otevřela ostrov Summerset pro cizince, se hráči vydají na dobrodružství s cílem připojit se k nechvalněproslulému špehu jménem Razum-dar, setkat se s mocnými mudrci z věže Crystal Tower, a především bojovat za osud celéhoTamrielu. Temné stíny povstávají a šíříse zvěsti o podivných zmizeních. Zkorumpovaný a zkažený vliv je blízko ke zničení společnosti Vznešených Elfů, zatímco se ve stínech formují deadričtí stoupenci.
Pro aktivaci je nutné vlastnit základníhru The Elder Scrolls online na oficiálních stránkách!

Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole PlayStation 4
TOP HRY