Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

The Crew 2 Gold Edition (PC DIGITAL)

The Crew 2 Gold Edition (PC DIGITAL)

Kód: 440942
Cena: 2 077 Kč
Nákupem získáte 83 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: UplayPOPIS

The The Crew® 2 Gold Edition obsahuje:
hru The Crew® 2
Season Pass pro hru The Crew® 2
DLC balíček Motorsport Deluxe, ve kterém najdete:

*Ford F-150 Raptor Race Truck 2017


*Abarth 500 2008 Monster Truck Edition


*Pilatus PC-21


*3 obleky pro vašeho pilota


FORD F-150 RAPTOR RACE TRUCK 2017: Weź udział w szalonych wyprawach terenowych w tej półciężarówce, zbudowanej z myślą o pustyniach i terenach górzystych.
 ABARTH 500 2008 MONSTER TRUCK EDITION: Podbij świat gry w sportowej wersji kultowego Fiata 500, zmodyfikowanego na modłę monster trucków.
 PILATUS PC-21: Lataj nad otwartym światem Stanów Zjednoczonych w tym samolocie, uznawanym za najbardziej zaawansowaną maszynę szkoleniową na świecie.
 3 STROJE: Spersonalizuj swojego awatara strojem w stylu Freestyle, Monster lub Rally Raid. O hře The Crew 2:


Posuň hranice závodění a rozjeď se rozlehlým světem divoké Ameriky. Nasedni do letadla a vydej se skrz mlhu a mraky nad vrcholky hor, pal gumu v uličkách New Yorku, rozrážej vlnky na líných meandrech řeky Mississipi a sjeď písčité pláně Grand Canyonu. Možnosti jsou v The Crew 2 neomezené.Spousta vozidel na výběr

Na výběr budeš mít z mnoha typů aut, motorek, člunů a dokonce letadel.Dynamické střídání dne a noci

Parádní auta zazáří ve světle neonů v ulicích New Yorku.Krajina ze vzduchu

Pokochej se nádherně vymodelovanou Americkou krajinou pěkně z ptačí perspektivy.Seznam se s rodinou

Přidej se k některé z rodin motorsportu po celé Americe - k pouličním závodníkům, expertům na off-road a borce, soutěžící ve volném stylu. Od nich získáš nová vozidla a představí tě unikátní kultuře a dovedou tě k dalším disciplínám. Skrz výzvy si posléze vytvoříš vlastní styl, vylepšíš auta a zanecháš odkaz na závodní scéně USA.Zlom rekordy

The Crew 2 samozřejmě zůstává propojeným světem, v němž půjde o neustálé vylepšování rekordů mezi přáteli i neznámými jezdci, potulujícími se krajinou a plnícími podobné úkoly, kterých se zhostíš i ty. Pokus se být nepřekonatelným jezdcem a dominuj tabulkám na dlouhou dobu.Herní obsah:Na zemi. Ve vzduchu. Po vodě. - Usedni za volant, posaď se na motorku, naskoč do člunu, nebo do letadla. Ve hře The Crew 2 hranice neexistují.
Objev zemi svobody - Projeď se po ikonických místech Spojených států a překonej všechny myslitelné i nemyslitelné závodní rekordy.
Nedrž se při zemi - Staň se členem jedné z komunit motorsportu, která ti zajistí nová vozidla a zadá ti mise a úkoly, které tě posunou zase blíže k totální dominanci.

§  3

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY