Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

GT Legends (PC DIGITAL)

GT Legends (PC DIGITAL)

Kód: 441012
Cena: 149 Kč
Nákupem získáte 5 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Zlaté období autosportu se vrací. Zažijte prostřednictvím GT Legends jednu z nejúžasnějších závodních sérií, která obsahuje legendární cestovní vozy ze 60. a 70. let. Sesbírejte více než 90 originálních FIA GTC-TC týmových vozů a předveďte vaše jezdecké schopnosti na skutečných evropských tratích.GT Legends byly oznámeny v létě 2005 a prezentovány médii s ohromující odezvou. Jediná starost vyjádřená tenkrát přítomnými médii byla ta, že před tím je úplně odvařilo GTR a teď by potřebovali GT Legends ohodnotit ještě výš!GT Legends zachovává autenticitu zážitku z GTR a posouvá hratelnost na ještě vyšší úroveň díky režimu kariéry. Užijte si historická GT jako Ford Mustang, Shelby Cobra, Corvette, Jaguar, Lotus, TVR a jiné libůstky z 60. a 70. let.Hlavní vlastnosti: Skutečné trati: Přes 25 variací na skutečné trati jako Imola, Monza, Donington a Mondello Park
5 úrovní obtížnosti: Nabícka zahrnuje snadný režim pro začátečníky i ultra realistický režim simulace.
Režim kariéry: V tomto náročném režimu vyhrajte nespočet pohárů a kupte si vaše auto snů.
Čistý realismus: Zažijte nepřekonatelnou úroveň realismu vytvořeného ve spolupráci s týmy FIA GTC-TC, včetně zastávek v boxech a nastavení vozů.
Reálné zvuky: Naprosto autentické zvuky nahrané přímo ze závodních vozů FIA.
Multiplayer: Ohromte vaše přátele vzácnými odemykatelnými auty a vyzvěte až 15 protivníků online.GT Legends © 2012 SIMBIN STUDIOS AB. Vyrobilo SIMBIN STUDIOS AB. Vydalo SIMBIN STUDIOS AB. Všechna práva vyhrazena. Na základě licence od FIA-GTC-TC Secretariat Germany. Všechny ostatní ochranné známky patří jejich výhradním vlastníkům.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY