Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Monster Hunter: World Deluxe Edition (PC DIGITAL)

Monster Hunter: World Deluxe Edition (PC DIGITAL)

Kód: 445450
Cena: 1 799 Kč
Nákupem získáte 71 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Předobjednejte si hru Monster Hunter: World již dnes a získejte tento bonusový obsah:Origin Set

Zbrojní set „Origin“ Set je nostalgickou vzpomínkou pro všechny fanoušky série.
Tento plný set (hlava, hrudník, paže, pas a nohy) zajistí dostatečnou ochranu během prvních úkolů a obsahuje také mnoho funkcí, které využijete během sběru surovin.Fair Wind Charm

Talisman „Fair Wind“ přivane dovednost, která zvyšuje vaši sílu útoku a šanci na snížení škod. Získáte díky němu také krásný vizuální efekt, zařící auru, na vaši levé paži. 
DIGITAL DELUXE EDITION


Digital Deluxe Edition obsahuje:
Samurai Set Skin
Vrstvený pancéřový set změní vzhled vaší zbroje bez toho, aby se změnily její vlastnosti. Oblečte si tento samurajský set přes svou oblíbenou zbroj a budete vypadat jako japonský samuraj! Pozor: Tento set neobsahuje zbraněGesto: Zen
Gesto: Ninja Star
Gesto: Sumo Slap
Užijte si tři nová zábavná gesta, které můžete použít při interakci s ostatními hráči ve hře.
Set samolepek: MH All-Stars Set
Set samolepek: Sir Loin Set
2 sety samolepek, které můžete používat během chatování s ostatními hráči. 


Extra obličejová barva: Wyvern
Získáte novou barvu na obličej pro vaši postavu ve hře Monster Hunter: World.


Účes pro lovce: Topknot
Nový účes pro vaši postavu ve hře Monster Hunter: World.Monter Hunter představuje kriticky oceňovanou sérii akčních RPG, které se prodalo více jak 40 miliónů kusů po celém světě. Další vstup do této série, Monster Hunter: World, přinese k životu živoucí ekosystém, ve kterém se hráči postaví do role lovce vyhledávajícího divoká fantastická zvířata. Vydejte se na cestu a plňte úkoly na vlastní pěst, či po boku svých přátel díky novému online módu pro až 3 hráče napříč všemi světovými regiony.V Monster Hunter: World se hráči postaví nelítostným monstrům, zatímco jejich lovecké dovednosti se budou po čas hraní stále vylepšovat. Kořist získaná z padlých nepřátel bude využívána pro vytváření nového vybavení. Lovci se budou muset mít neustále na pozoru díky nevyzpytatelnému prostředí a můžou se těšit na intenzivní a stále obtížnější bitvy!
Klíčové prvky:Vítejte v novém světě: Hráči se v roli lovce vydávají na výzkumnou expedici na nově objevený kontinent zvaný „Nový Svět" a postupně odhalují jeho tajemství.
Živoucí ekosystém: Naučte se využívat okolní prostředí pro svůj prospěch. Například poštvěte monstra proti sobě, abyste nalákali svůj hlavní cíl tam, kde ho chcete mít.
Nový online mód pro více hráčů: Když pro vás bude některý souboj příliš náročný, spojte se až se třemi hráči a postavte se výzvě společně.
Lovte a vyrábějte nové vybavení: Porážejte monstra a získávejte tak kořist, ze které vyrobíte zbraně a další vybavení.
Ovládněte monstra: Souvislá a zábavná hratelnost: Rozlehlý a zcela otevřený svět plný výzev. Nečekejte žádné nahrávací obrazovky!

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY