Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Heroes of Might and Magic V - sběratelská edice

Heroes of Might and Magic V - sběratelská edice

Kód: 11672
Cena: 899 Kč
Nákupem získáte 35 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Lokalizace: České titulky a dabing

POPIS

Kusově omezená sběratelská edice určená exkluzivě pro Česko a Slovensko ve stylové dřevěné krabici v podobě pokladnice (zde prohlédnou fotky + foto se všemi bonusy) a veliká bude 22×21×10 cm.

Sběratelská edice obsahuje:
- DVD s kompletní profesionální českou verzí hry Heroes of Might and Magic V
- 2CD s kompletní profesionální českou verzí hry Might and Magic IX
Kompletní tištěný česko-slovenský manuál
Na zvláštním papíře tištěnou mapu světa
Lektvar vytrvalosti (SPEED 8 v designu Heroes of Might and Magic V)
Knížku artworků
- 3 exkluzivní mapy pro fanoušky série, jež osvětlují některé herní události
- Aura hrdiny: speciální aura hrdiny, která vypadá jinak než normální aura, má hlavně vizuální efekt a třeba při multiplayeru tak poznáte pravého fanouška, který vlastní sběratelskou edici :)
- Tištěný certifikát s číslem sběralské edice
- Tištěný dokument popisující jednotky a jejich schopnosti
- Letáček se slevou na herní PC Barbone s procesorem Intel Pentium D
- Letáček ke stažení hry Might and Magic pro mobilní telefon přes Eurotel zdarma!

Doporučujeme objednat co nejdříve, počet kusů je silně omezen.


Staňte se svědky úžasné proměny hry, která kdysi definovala žánr strategií a dnes se stává fenoménem nové generace, ve kterém se spojuje fantazie s úchvatnou grafikou a hratelností. Hordy démonů útočí na známý svět Might and Magic a v jejich stopách jde zkáza a chaos. V sázce je osud celého světa a hrdinové ze všech možných legendárních frakcí se musí postavit této ničivé hrozbě. Vžijte se do jejich údělu, veďte jejich armády k vítězství a odhalte tajný cíl, který sledují Páni démonů. Ujměte se velení unikátních hrdinů, shromážděte mohutné armády, porazte nepřítele pomocí zbrusu nového dynamického systému bitev v online i offline módu a staňte se legendou strategického žánru. Špičkové grafické technologie: Poprvé v dějinách máte možnost ponořit se do světa Might and Magic v plně animované podobě krásně zpracované ve 3D v moderním poutavém hávu. Vyspělejší a konzistentnější svět hrdinské fantasy: Čekají vás zde všechny prvky, které této sérii zajistily úspěch, ovšem prostředí je přepracované a výrazně vyspělejší – narazíte zde na šest unikátních frakcí a více než 40 různých monster a kouzel. Dokonalý mix strategických prvků a RPG herního stylu: V šesti kampaních rozdělených do více než 30 misí budete prozkoumávat a dobývat území, spravovat města, najímat armády a vylepšovat své hrdiny – to vše v uživatelsky příjemném, přesto však propracovaném tahovém systému.» Plně nastavitelný tahový systém bojů pro náročnější a taktičtější střety: Odhalte tajemství bojového systému, jenž sérii Heroes proslavil, nebo si vychutnejte zbrusu nový systém dynamických bitev, který změní šachovnici v živoucí bojiště. Soutěživé, návykové a adrenalinem nabité módy pro hru více hráčů: Vyzkoušejte si pět různých multiplayerových módů pro hru na jednom počítači, přes LAN či po internetu. Vyzvěte své přátele k zuřivým bitvám na mapách, které si v editoru sami vytvoříte (editor bude dodatečně v patchi). Hra je kompletně v češtině.

Might and Magic 9

Cestujte po světě, který je tak reálný, jako váš vlastní. Bojujte s nestvůrami a příšerami, které byste v reálném světě nechtěli potkat. Používejte zbraně, mocná kouzla a magické artefakty. Staňte se mágem, hrdinou, na kterého všichni čekají a ke kterému upínají své naděje. Vstupte do světa Síly a Magie.... Deváté pokračování legendy Might and Magic zcela v novém kabátě, s fantastickým příběhem, který vám zabere obrovské množství hodin herního času, je tady. Nejúspěšnější RPG série všech dob, která se stala mezi miliony fanoušky pojmem a modlou se vrací na monitory vašich počítačů v nové, obrovské síle. Hra je kompletně v češtině.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY