Objednejte skladové zboží do 18.12. a garantujeme vám doručení do Vánoc. Osobní odběr na prodejnách zdarma do druhého dne :) Zavřít
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Auto Assault Collectors Edition

Auto Assault Collectors Edition

Kód: 11744
Cena: 799 Kč
Nákupem získáte 31 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Lokalizace: V angličtině

POPIS

Kusově omezená sběratelská edice obsahuje: exkluzivní předmět ve hře mini RC car, kvalitní Headset s mikrofonem, 96 stránkový celobarevný manuál a radami do začátku, Road Style Map - 61x45 cm velká, Soundtrack na CD s 19 skladbama od Richarda Dekkarda, poster na stěnu velký 36x60 cm, pohlednice s rasama Mutant, Human a Biomek, velkou samolepku, kovovou klíčenku. To vše v překrásné sběratelské krabici.

Jedná se o online hru a ke hraní je nutné platit měsíční poplatky kreditní kartou a mít připojení k internetu.

Masivní multiplayerová hra na kolech bojových aut. Objevujte, pleňte a ničte své protivníky buď sami, nebo se přidejte k některé z frakcí a pomozte jim ovládnout co největší území. Cítíte potřebu vyniknout a nakopat pár zadků? Tak pojďte bojovat ve stylu arény a ukažte, co ve vás a ve vašich strojích je! Nejenže si můžete podle svého upravit postavu, můžete měnit i vzhled a výzbroj svých vozů, motorek a dokonce i výbavy! Každá postava může mít několik vozů a vylepšovat je, stejně jako své statistiky a dovednosti. Auto Assault se může pochlubit jak normálními oblastmi pro boj, tak i detailním systémem misí se skvěle připravenými scénáři pro hraní sólo i ve skupinách. Využijte svých schopností, rozpleťte všechny nitky příběhu, které se váží k jednotlivým oblastem, a objevte zbytek země. Ve hře Auto Assault se můžete dostat do takové ráže, o které se vám ani nesnilo!

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY