Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

FIFA 19 - Points (PC DIGITAL) 750 points

FIFA 19 - Points (PC DIGITAL) 750 points

Kód: 452284
Cena: 251 Kč
Nákupem získáte 10 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Origin

POPIS

Vyžaduje základní hru FIFA 19 na PC (v prodeji samostatně), stálé připojení k internetu a účet Origin.FUT points jsou speciální body, které slouží jako platidlo, za které se dají nakupovat vylepšení do Ultimate Teamu jako je vybavení, a hlavně noví hráči. Body lze uplatnit pouze pro FIFA 19 na PC.


Balík herních bodů určených pro PC hru FIFA 19 vám poskytne ještě více možností a tím i více zábavy při hraní. Za body si budete moci zakoupit různé vylepšení do Ultimate týmu, nové hráče a doplňky. Díky kreditu budete schopni získat do svého týmu ty největší hvězdy současného fotbalu a s jejich pomocí se dostat na nejvyšší příčky žebříčku.


Jedná se o body do hry, je nutné vlastnit základní hru FIFA 19 v platformě Origin!O FIFA 19 ULTIMATE TEAM™ (FUT)


Staňte se součástí nejoblíbenějšího režimu série FIFA a vybudujte si vysněný tým z tisíců dostupných hráčů. Nejprestižnější klubová pohárová soutěž přinese do FIFA 19 Ultimate Teamu „živý“ obsah z UEFA Champions League i Europa League.


PRO HRANÍ  FIFA ULTIMATE TEAM JE VYŽADOVÁNO VLASTNICTVÍ HRY FIFA 19 (VERZE PRO PC), STÁLÉ PŘIPOJENÍ K INTERNETU A KONTA EA. PRO SPUŠTĚNÍ HRY JE VYŽADOVÁNO PŘIJETÍ UŽIVATELSKÉ SMLOUVY (terms.ea.com/cs) A POTVRZENÍ ZÁSAD NAKLÁDÁNÍ S OSOBNÍMI ÚDAJI A SOUBORY COOKIE SPOLEČNOSTI EA (privacy.ea.com/cs). PRO PŘÍSTUP K ONLINE FUNKCÍM MŮŽE BÝT TŘEBA, ABYSTE BYLI STARŠÍ 16 LET A MĚLI PŘIPOJENÍ K INTERNETU A ÚČET EA (VĚK SE MŮŽE LIŠIT, PODROBNOSTI NALEZNETE NA http://o.ea.com/ea/child-access-cz). KONEČNÉ DETAILY OHLEDNĚ PRODUKTU A INFORMACE OHLEDNĚ TECHNOLOGIE ZABEZPEČENÍ PRODUKTU JSOU PŘÍPADNĚ K DISPOZICI NA www.ea.com/cs-cz/legal.


K AKTIVACI JE VYŽADOVÁNO PŘIPOJENÍ K INTERNETU. 

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY