Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Football Manager 2019 (PC DIGITAL)

Football Manager 2019 (PC DIGITAL)

Kód: 653568
Cena: 1 099 Kč
Nákupem získáte 43 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Football Manager 2019 vás zavede blíž k jádru této nádherné hry než kdy dřív. Nové funkce a vylepšené herní mechanismy vám umožní ovládat svůj tým svěžím a autentickým způsobem a vytváří ještě podmanivější příběh.
Přepracovaný trénink

Nové a na míru šité relace a rozvrhy, přesně vymodelované a ověřené podle profesionálů, vám umožňují větší kontrolu při přípravě dalšího zápasu a rozvoji schopností vašeho mužstva na tréninkovém hřišti.
Přepracovaný taktický modul

Posuňte hranice a vytvořte si vlastní fotbalovou filosofii pomocí nových stylů, které odrážejí ty nejoblíbenější taktické inovace v moderním fotbalu, jakož i celou řadu nových možností týmových pokynů.
Zasvěcení nových manažerů

Jste ve Football Manager noví? Seznamte se s hrou díky interaktivní výuce, která vám představí základy fotbalového managementu a navrhne vám cestu až na samý vrchol hry.
Oficiální licence Bundesligy

Všech 36 týmů z Bundesligy a 2. Bundesligy jsou plně licencované včetně oficiálních log, souprav a tváří hráčů, jakož i trofejí pro příslušné ligy.
Čerstvý vzhled

Nově stylizované současné vzezření zahrnuje barvy značky Football Manager a dodává FM19 svěží vzhled s novým nábojem.Mezi další novinky patří vylepšení zápasů včetně VAR a brankové technologie, zpětná vazba od agentů během jednání o přestupech, manažerské prostředí, vylešpené předzápasové brífinky, vylepšení uživatelského rozhraní, nové trofeje služby Steam a spousta dalšího.


 

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY