Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Sam and Max Season One (PC DIGITAL)

Sam and Max Season One (PC DIGITAL)

Kód: 1005239
Cena: 219 Kč
Nákupem získáte 8 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Sam & Max Season One obsahuje:
Epizoda 1: Kulturní šok Epizoda 2: Situace: Komedie Epizoda 3: Mole, Mod a Meatball Epizoda 4: Abe Lincoln musí zemřít!Epizoda 5: Reality 2.0 Epizoda 6: Jasná strana Měsíce
Epizoda 1: Kulturní šok
Bývalé dětské hvězdy televizní show Soda Poppers způsobují zmatek po celém okolí! Ale to není obyčejný příběh dětských hvězd, které se ztratily. Za Poppersovými nepřátelskými sklony je temná síla. Použitím pouze jejich inteligence a zběsilých těžkých předmětů pro domácnost, je na Sam & Max, aby zachránil den!
Epizoda 2: Situace: Komedie
Talk show Myra Stump se stala berzerkem! Sam a Max se vydávají do studiového studia WARP, aby zjistili, proč drží publikum jako rukojmí. Ale dostat se na Myrovu pózu nebude snadné. Nejdřív bude muset Freelance policie prokázat, že je hodna patnáctiminutové slávy.
Epizoda 3: Mole, Mod a Meatball
Komisařka se dívá na podzemní operaci na Ted E. Bear Mafia-Free Playland a Casino, ale můry, které poslal, náhle zmizely. Aby našli krtek, Sam & Max musí proniknout do operace a stát se členy Toy Mafie.
Epizoda 4: Abe Lincoln musí zemřít!
Prezident to ztratil. Federální pověření skupinových objetí, pudinkové embargo ... co bude dál s kontrolou zbraní? Sam a Max jsou do Washingtonu, aby se o toto bozo postarali, ale politické klima se stane bouřlivějším ... a nová síla povstane...
Epizoda 5: Reality 2.0
S krizí na internetu a vířivou videohrou, která drží své hráče rukojmí, bude Sam & Max muset vklouznout do nové reality, aby se věci uklidily. Ale může nezávislý policista tento virtuální případ včas vyrvat, aby se zabránilo celosvětovému selhání systému?
Epizoda 6: Jasná strana Měsíce
To, co začalo jako místní systém kontroly mysli, se rozrostlo na globální rozměry a Sam & Max jsou na Měsíci, aby zachránili celou planetu před životním hypnotickým zotročením. Ale když se chaos srazí s klidem, má na volné noze policii konečně setkat svůj zápas?

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY