Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Sam and Max Season Two (PC DIGITAL)

Sam and Max Season Two (PC DIGITAL)

Kód: 1005238
Cena: 219 Kč
Nákupem získáte 8 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Sam & Max Season Two zahrnuje všech pět epizod ze druhé sezóny:
Epizoda 1: Ice Station Santa
Epizoda 2: Moai Better Blues Epizoda 3: Noc nepříčetných mrtvých Epizoda 4: Psí vůz Epizoda 5: Co je nového Beelzebube?
Epizoda 1: Ice Station Santa – Je to nejstarší a silný soupeř, s kterým se kdy potkali, chlupatý, nafouklý, pohanský bůh – Santa Claus! Vánoční dárky o útoku a koledách výstřelů, které utopí zvony, musí Sam & Max bouřit severní pól, aby přinesl méně než veselý nepřítel. Může nezávislý policista včas pochopit vánoční hlavolam, aby zachránil světové děti před dovolenou poznamenanou slzami, turbulencí a Torture-Me-Elmer?
Epizoda 2: Moai Better Blues – překvapivý výlet do tropů se promění v pracovní prázdniny, kdy se Sam & Max přihlásí k zastavení masivní erupce sopky. Bude jejich zvláštní směs zmateného vtipu a odpadlí spravedlnosti stačit, aby zvítězila nad bohy? (Nemluvě o místních obyvatel?)
Epizoda 3: Noc nepříčetných mrtvých – Zombie útok! Houfy nemrtvých se sbíhají v ulicích. Nyní Sam & Max musí konfrontovat svého vůdce – Eurotrashového upíra se svým vlastním stylem. Je policie na volné noze dostatečně cool, aby překonala tyto emo nemrtvé předtím, než jejich armády usmrtí západní svět?
Epizoda 4: Psí vůz – Bosco zmizel z tváře Země – doslova! Když se Sam & Max podaří sledovat ho, to, co oni najdou, je tak myslím, že se mu to podaří uvěřit. Může nezávislá policie vše napravit, nebo se také stanou obětí?
Epizoda 5: Co je nového Beelzebube? - Soudný den je na dosah a je načase vyrazit na vyjednávání o vysvobození duše Bosca. Ale v korporátních pustinách, známých jako Hell, není ani policie na volné noze v bezpečí před věčným zatracením. Může Sam & Max bojovat bez Satanovy uchopení, nebo se dostali na konec příběhu?

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY