Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Crusader Kings II: Holy Fury (PC DIGITAL)

Crusader Kings II: Holy Fury (PC DIGITAL)

Kód: 657590
Cena: 287 Kč
Nákupem získáte 11 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Vyžaduje základní hru Crusader Kings II (verze pro Steam).V Římě a Konstantinopoli možná vládne Kristus, ale sever Evropy je pořád domovem starých božstev války a domácího krbu. Víry spolu soupeří v krutém boji. Princ míru přináší konverzi mečem a přírodní bohové si za svoji přízeň žádají kruté oběti.


Holy Fury je nejnovější rozšíření Crusader Kings II, fantastický zážitek z oslavované strategie ze středověkého světa od mistrů strategických her, studia Paradox Development Studio. Obrať se na vojenské ležení pro podporu svých dobyvatelských snah, poklekni před Papežem a požádej ho o svoje božské právo na trůn nebo založ legendární rod, jehož jméno se ponese napříč staletími.Novinky Crusader Kings II: Holy Fury zahrnují:
Nespojité a náhodné světy:

Začni hrát na fiktivní mapě Evropy za malé královstvíčko, které bojuje o svoje místo, nebo na náhodné mapě s historickými analogiemi za velká stará království.
Válečnická ležení:

Připoj se k pohanskému válečnickému ležení a zamiř k vrcholu. Odemkni si přístup k mocným spojencům a lepším válečnickým schopnostem.
Legendární rody:

Potomci velkých válečníků získají bonusy, které se shodují s úspěchy jejich otců. Patří mezi ně historické rody Karla Velikého, Čingischána a dalších.
Ovládni nebo odraz své sousedy:

Zkus přemoci neochotného vazala osobním kouzlem a přesvědčováním, nebo vyprovokuj někoho ke konfliktu.
Světství:

Zbožní katolíci mohou být kanonizováni. Slávu předají i svému pokolení a z jejich pohřebišť se stávají místa obrovské hodnoty.
Korunovace:

Feudální králové a císařové musejí najít duchovní, kteří je budou korunovat, jelikož všechna moc pochází od Boha.
Nové křížové výpravy:

Propracovanější hra pro svaté války té doby.
Nové zákony následovnictví:

Pohanská rada starších může mít konečné slovo o rozdělení království mezi dědice, vládce také může svého sourozence vyzvat k boji a pokusit se sjednotit království.
A spousta dalších novinek:

Změň vyznání, navrhuj si vlastní jména pro lidi a objekty, propracovanější křty, seznamy zabitých a další drobnosti, které zvyšují plastičnost a pestrost hry.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY