Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Syberia 3 Deluxe Edition (PC DIGITAL)

Syberia 3 Deluxe Edition (PC DIGITAL)

Kód: 1004728
Cena: 969 Kč
Nákupem získáte 38 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Digital Deluxe Edition Hra Syberia 3 obsahuje
Hra Siberia 3 Standard EditionDigitální zvukový doprovod ve formátu MP3Exkluzivní digitální prvních 20 stran příštích Komiks ve formátu PDFDigital tapety na plochu
Autor a tvůrce: Benoît Sokal
Přehled:
Bezmezná představivost Benoit Sokala pokračuje rovněž v Syberia 3, zaměřující se na zcela nové dobrodružství. Poté, co opustila ostrov, je polomrtvá Kate nalezena kmenem Youkole na břehu řeky. Samotný kmen jsou kočovníci migrující se svými sněžnými pštrosy. Společně uvízli ve vesnici Valsembor a musejí spolu najít způsob, jak pokračovat v cestě závodu proti svým nepřátelům a nečekaným překážkám, nemluvě o minulosti Kate, která ji dohání.
Syberia 3 je hrou z příští generace adventur. Zavede Tě dovnitř kouzelného, tajemného vesmíru, plného života, který můžeš prozkoumat v 3D. Ponoř se do nitra světa obývaného zajímavými postavami, budeš objevovat a poznávat pohádkový příběh, tak jak si ho představoval Benoît Sokal.
    Zcela nový příběh, úplně odlišný od prvních dvou dílů Syberia.    Výjimečně pohlcující vyprávění, znásobené jedinečným uměleckým vedením Benoît Sokala    Prozkoumej poetický vesmír Benoît Sokala - poprvé ve 3D     Originální soundtrack Inona Zura (Syberia 2, Fallout, Dragon Age, Prince of Persia)    Originální, real-time 3D hádanky a záhady
Dříve v Syberia
Právnička z New Yorku, Kate Walker, byla poslána do Evropy na jednoduchou misi, která se postupně přemění na osobní úkol, dobrodružství, která Kate vedou k cestě do zahraničí na palubě vlaku směřujícího na samý okraj Evropy. Je doprovázena robotem jménem Oscar, splnila tím tak sen vynálezce Hanse Voralberga, který hledal poslední žijící mamuty na legendárním ostrově Syberia.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY