Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

The Elder Scrolls IV Oblivion Game of the Year Edition Deluxe (PC DIGITAL)

The Elder Scrolls IV Oblivion Game of the Year Edition Deluxe (PC DIGITAL)

Kód: 1004405
Cena: 269 Kč
Nákupem získáte 10 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Toto je anglická verze hry pro Steam!
Game of the Year Edition obsahuje datadisky Knights of the Nine a Shivering Isles, přidávající nové a unikátní úkoly do už tak obrovského světa hry Oblivion. Zjistěte proč kritici zvolili Oblivion nejlepší hrou roku 2006. Deluxe edice k tomu všemu ještě přidává oficiální DLC Fighter's Stronghold Expansion, Knights of the Nine Quest, Spell Tome Treasures, Vile Lair, Mehrune's Razor, The Thieves Den, Wizard's Tower, Orrery a Horse Armor Pack.
 
The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition představuje jedno z nejlepších RPG všech dob. Vstupte do nejpropracovanějšího a nejživějšího světa, jaký byl kdy stvořen. Se silnou kombinací volného světa a nevídané grafiky můžete plnit hlavní úkolovou linii svým vlastním tempem nebo prozkoumávat rozsáhlý svět a najít si své vlastní výzvy.
Hlavní vlastnosti:
Žijte jiný život v jiném světě: Vytvořte si a hrajte za jakoukoli postavu, co si dokážete přestavit - od vznešeného válečníka až po zlověstného vraha či vrásčitého čaroděje.Boj zblízka a magie z první osoby: Zcela nový systém boje a magie posunuje pocit ze hry na novou úroveň intenzity, kde cítíte každý závan větru.Oslňující umělá inteligence: Průlomový systém umělé inteligence dává NPC postavám hry Oblivion seznam činností a schopnost zvolit si chování na základě dění kolem nich. NPC postavy samostatně jí, spí a plní svoje povinnosti.Nové země k prozkoumání: V datadisku Shivering Isles uvidíte svět vytvořený podle Sheogorathových představ, který je rozdělený na dvě časti zvané Mania a Dementia, které se nedají připodobnit k ničemu, co jste kdy zažili.Noví nároční nepřátelé: Na Shivering Isles budete bojovat s novými monstry jako je ohyzdný hmyz, Flesh Atronach, kostnatý Shamble, či obojživelný Grummit.Založte novou frakci: Řád Knights of the Nine byl po velmi dlouhou dobu v nečinnosti. Získejte znovu jejich zašlou slávu a procestujte daleké pláně Cyrodiilu při plnění epických úkolů.Edice Deluxe obsahuje navíc (bez českých titulků):
Fighter's Stronghold Expansion: Žijte život vznešeného bojovníka v tomto rozsáhlém hradu se soukromými komnatami, velkou jídelnou a vinným sklepem.Knights of the Nine Quest: Porazte zlo, které bylo vypuštěno do světa. Nová podzemí, postavy, úkoly a záhady čekají jenom na vás.Spell Tome Treasures: Získejte tyto knihy a objevte kouzla nízké i vysoké úrovně a také mocná kouzla s více různými efekty.Vile Lair: Víceúrovňová skrýš pod vodou, kde najdou útočiště hlavně zlí hráči, která poskytuje vaší postavě bezpečný úkryt.Mehrune's Razor: Zdolejte jedny z nejhlubších a nejobtížnějších podzemí v Cyrodiilu, abyste získali tyto hrůzostrašné zbraně.The Thieves Den: Odhalte proslulou ztracenou pirátskou loď a prohlaste ji za svou. Tato skrýš je určená pro postavy specializující se na plížení.Wizard's Tower: V zamrzlých horách Cyrodiil stojí Frostcrag Spire, věž divů pro vaši postavu specializující se na magii.Orrery: Využijte sílu hvězd. Přestavte Orrery, abyste odhalili tajemství této svatyně uvnitř Gildy čarodějů.Horse Armor Pack: Tamriel je nebezpečné místo. Chraňte vašeho koně před nebezpečími díky tomuto krásnému ručně vyrobenému brnění.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY