Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Horizon (PC DIGITAL)

Horizon (PC DIGITAL)

Kód: 1005139
Cena: 129 Kč
Nákupem získáte 5 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Horizon je tahová vesmírná strategická hra o galaktickém průzkumu a dobývání, v níž ovládáte osud lidstva.
Prozkoumejte hluboký prostor, najděte nové hranice a objevíte cizí artefakty skryté na dlouho opuštěných planetách. Budete se také dozvědět více o galaxii, když přicházíte do kontaktu s deseti dalšími druhy, z nichž každá má svou vlastní jedinečnou kulturu, historii a schémata.
Plně interaktivní galaxie vám umožňuje navigovat na otevřeném prostoru mezi hvězdami a planetami. Hlídat své hranice a, pokud je to potřeba, bránit své území zapojením se taktického boje z lodi na loď. Vyvíjejte nové kolonie a poté je pozorujte, jak se stanou galaktickými středisky pro obchod, průmysl a vědu – a samozřejmě vojenské základny, základny a loděnice na stavbu vašich bojových lodí. Zatlačte svou říši do jejích hranic a jděte za známý horizont!
Klíčové vlastnosti hry:
Pokročilý tahový boj, který mnoho let fanoušci požadují Plná taktická kontrola lodí zahrnuje řízení pohybu, zbraní a dalších. Námořní lodě, útok planetární a orbitální obrany Rozlišený otevřený světový systém, kde mohou lodě prozkoumat bez umělých limitů a kde boj může překonat mnoho otáček před uzavřením Interakce s cizími rasami různých úrovní, včetně starověkých civilizací představujících jejich vlastní jedinečný příběh, schémata, lodě a technologie Úžasný příběh galaxie s otevřenými misemi, které dodávají další vrstvu hry přes klasický 4x režim, který je také k dispozici Zapojte se do smysluplné volby diplomacie, která ovlivní výsledek hry, včetně koordinovaných akcí se svými spojenci proti vašim nepřátelům Objevte více než 80 technologií s 10 úrovněmi upgradu. Provádějte planetární průzkumy a vykopněte artefakty Navrhněte a přizpůsobte zbraně a systémy svých lodí založené na dostupné technologii Podrobný systém hospodaření a kolonie s různými typy a úrovněmi kolonií na základě vašich možností výběru Hrajte v různých konfiguracích galaxií od několika desítek hvězd přes sto hvězdných systémů obsahujících více než tisíc planet Plně přizpůsobte svou rasu nebo hru jako jeden z osmi originálních závodů (NOVINKA: Zahrnuje mod, který odemyká 3 další starověké závody nyní hratelné) Rozšířená podpora Modding s možností vytváření vlastních závodů, a dokonce i psaní vlastních scénářů

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY