Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Tyranny – Gold Edition (PC DIGITAL)

Tyranny – Gold Edition (PC DIGITAL)

Kód: 659696
Cena: 535 Kč
Nákupem získáte 21 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Tyranny - Gold Edition představuje kompletní zážitek ze hry Tyranny. Obsahuje všechna rozšíření a také veškerý obsah DLC.


Prožijte příběhem řízené RPG, kde vaše rozhodnutí činí změny ve světě ovládnutém zlem.
Edice Gold hry Tyranny obsahuje:Hru Tyranny
Tyranny - Tales from the Tiers (rozšíření)
Tyranny - Bastards Wound (rozšíření)
Tyranny - Ringtones (trzy sygnały powiadomień oraz jeden dzwonek telefoniczny)
Tyranny - Digital Game Map (Digitální mapa hry ve vysokém rozlišení)
Tyranny - Digital Short Story Collection (Sbírka krátkých povídek: bohatá digitální sbírka deseti povídek ze světa Tyranny, nabízí čtenářům širší vhled do brutálního světa a na mocné hrdiny, žijící podle norem Kyrose. Napsal je tvůrčí tým zodpovědný za samotnou hru. Tyto příběhy ukazují některé společníky hlavního hrdiny hry a jiné klíčové postavy. Tato kolekce obsahuje několik exkluzivních povídek, které zatím nebyly publikovány a sedm již zveřejněných povídek z oficiálních stránek Tyranny).
Tyranny - Digital Collectors Guide Book (Digitální sběratelský průvodce: prozkoumej svět a tajemství hry Tyranny v rozsáhlém průvodci po světě Johna Helfersa. Procházej grafiky z hry a příběhy lidí i míst vesmíru Tiers, případně objevov svět, který Kyros položil na kolena. Obsahuje předmluvu od studia Obsidian Entertainment)
Tyranny - Digital Art Book (Digitální artbook: Ponořte se do válkou roztrhaného světa Tyranny s pomocí rozsáhlé sbírky originální grafiky)
Tyranny - Original Soundtrack (Soundtrack Tyranny má 57 minut a obsahuje 18 skladeb)
Tyranny - Coat of Arms
Tyranny - Portrait Pack
Tyranny - Official Soundtrack Deluxe Edition
Tyranny - Digital Wallpapers (Digitální tapety ve vysokém rozlišení: připoj svou pracovní plochu ke království Kyrose s kolekcí vysoce kvalitních grafik s tématy hry Tyranny, přizpůsobené rozměry pro stolní počítače. Tato kolekce obsahuje deset různých grafik uměleckého oddělení hry a jednu grafiku, pod kterou se podepsal vývojový tým)
Tyranny - Forum Icon
Tyranny - Exclusive Forum Avatars (Paradox Plaza)
Tyranny - Forum Avatars (Paradox Plaza)


O hře Tyranny:


Právě skončila válka mezi zlem a dobrem - a síly zla v čele s Vládcem Kyrosem zvítězily. Kyrosovy nemilosrdná armáda nyní utvářejí podobu světa a jeho obyvatelé si musí najít své nové role ve světě zmítaném neustálými boji a chaosem. Zatímco budou hráči zastupující roli jednoho z Kyrosových důstojníků procházet světem, budou mít možnost přicházet do interakce s populací a snažit se tak je přimět k loajalitě, odporu, nebo strachu.Hlavní rysy:Větvící se vyprávění s unikátním příběhem a originálním zasazením: Boj mezi dobrem a zlem je u konce a Vy se musíte chopit úkolu, jak udržet zlo u moci.
Na vašich volbách záleží - zažijte jinou zkušenost pokaždé, když hrajete: Jako důstojník v Kyrosově armádě máte v moci obrovskou moc. Využijete své moci, abyste si získali loajalitu a zajistili stabilitu, nebo se raději proměníte v obávaného utlačovatele?
Náročný, klasický RPG soubojový systém: Charakteristické RPG souboje s moderními mechanismy a prezentací.
Bohaté a originální zasazení: Kompletně nový a neotřelý fantasy svět s bohatou kulturní tradicí a mnoha cestami, které lze následovat.
© 2016 Paradox Interactive®.  Trademarks belong to their respective owners.  All rights reserved.


Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY